CHCETE SCHUDNÚŤ A ZLEPŠIŤ SI POSTAVU UŽ ZA 21 DNÍ?

ZISTITE, AKO JEDNODUCHOU A EFEKTÍVNOU ZMENOU JEDÁLNIČKA DOSIAHNETE SKVELÉ VÝSLEDKY (bez nutnosti tráviť hodiny vo fitku, rátať kalórie a obmedziť všetko sladké).

Nedarí sa vám dostať váhu pod kontrolu?

Nemáte toľko času, aby ste trávili pol dňa v kuchyni, cvičením a riešením jedálnička?

Možno ste už aj vy niekedy počuli o tom, že ak chcete SCHUDNÚŤ, tak by ste mali :

 • menej jesť (alebo “nežrať”),
 • vynechať sladké a pečivo,
 • začať cvičiť,
 • rátať si kalórie,
 • jesť viac zeleniny,
 • každé ráno nalačno piť “zázračnú” citrónovo zázvorovú vodu,
 • jesť “zázračné tabletky” na chudnutie, pri ktorých nemusíte nič meniť a aj tak schudnete...

Skúsili ste niečo z toho? A fungovalo vám to tak dobre, ako ste si predstavovali? Zvládali ste to?

Pravdepodobne nie tak úplne, inak by ste predsa nečítali túto stránku…

A preto sa možno sami seba pýtate - “Musí to byť naozaj také komplikované? Ok, zázračné tabletky asi neexistujú, ale nemôže to fungovať aj inak?”.

Predstavte si, aké by to bolo, kebyže :

 • zistíte, že potrebujete zas o číslo menšie oblečenie a už vám tak nepretŕčajú boky a brucho,
 • sa na seba pozeráte do zrkadla s radosťou a obdivom,
 • máte viac energie a celkovo sa cítite lepšie a ľahšie,
 • viete ako sa jednoducho, rýchlo a zdravšie vystravovať aj keď toho máte veľa a nestíhate,
 • si môžete dať aj niečo sladké a aj napriek tomu chudnete pekne ďalej,
 • aj po schudnutí si dokážete váhu pekne udržiavať,
 • zistíte, že chudnutie vlastne nemusí byť trápenie,
 • máte po ruke vždy niekoho, na koho sa môžete obrátiť, kto vám poradí a podporí vás

Možno ste si povedali, že toto by bolo naozaj super, ale pýtate sa, ako na to? Potrebovali by ste jednoduchý návod? Niekoho, kto by vám ukázal ako na to?

Ahoj, volám sa Monika Erényi a sama som mala od detstva klasické bežné stravovanie ako asi aj väčšina z vás (chlebík s maslom, džemom, párky, šunky, salámky, sladkosti, vyprážané…).

Už na základnej škole som mala zvýšený cholesterol a bola som veľmi často chorá plus alergie. Neskôr pribudli pravidelnejšie bolesti hlavy, menštruačné bolesti, problémy s nízkym tlakom a neskôr som aj pribrala  8kg.

Potom som ale popri štúdiu na výške objavila jednoduchý systém stravovania, vďaka ktorému sa zlepšila aj výživa tela a všetko sa zmenilo.

Prestal ma trápiť nízky tlak, točenie hlavy a odpadávanie, tých 8kg som schudla za mesiac a pol, nechodím po lekároch, ustúpili aj pravidelné bolesti a alergie sa úplne zminimalizovali.

Počas tehotenstva som aj napriek pravidelnému pohybu pribrala 16kg. Po mesiaci, keď už som sa ako tak dostala do nejakého režimu s drobcom, som začala riešiť aj nadbytočné kilá a hlavne tuky, pretože sa ma stále držali. A tak som sa ich postupne zbavila úpravou stravy (zdravo aj pri dojčení a bez cvičenia, nakoľko som bola po sekcii).

Už pred 11 rokmi, keď som jednoduchými zmenami v stravovaní a výžive pomohla sebe, som sa začala vzdelávať od odborníkov na výživu a lekárov aj zo zahraničia a zbierala skúsenosti. Lenže aj keď som vedela povedať človeku, čo má robiť, aby mal výsledky, stále som mala pocit, že tomu niečo chýba. Hlavne keď som ostala doma s drobcom a začala pracovať online.

Postupne som prišla na to, že ľudia potrebujú jednoduchý, no presný systém a podporu. Chcú výsledky, no nevedia ako na to. Boja sa, že chudnutie je časovo náročné a tak radšej ani nezačnú, alebo to rýchlo vzdajú, lebo si len potvrdia, že to nezvládajú.

Ivka pracuje na 3 zmeny a ZA 3 MESIACE SCHUDLA 12,5kg

Ivka pracuje na 3 zmeny a často sa v práci ledva stíha najesť

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

KDE VIDÍM V BEŽNOM STRAVOVANÍ PROBLÉM?

Všeobecne je pri stravovaní najväčší problém to, že mu vlastne nerozumieme a nevieme poriadne čo máme robiť. Sama som to dlho vôbec netušila. Ďalšia vec je síce veľký, no kvalitou dosť biedny výber bežných potravín v obchodoch s vysokou kalorickou a minimálnou výživnou hodnotou.

Veľa ľudí si myslí, že stačí začať cvičiť, menej jesť alebo vyhodiť sladké a pečivo. Možno aj vy ste to už veľa krát počuli alebo čítali. No je to naozaj vždy tak? Ako je potom možné, že človek cvičí a nechudne? Ako je možné, že aj keď neje skoro nič, postava sa nezlepšuje?

Sledujem stravovanie a výber potravín u ľudí už roky a prišla som na 5 základných chýb, ktoré sa neustále opakujú a pre ktoré väčšinou nedosahujú také výsledky, aké by chceli. Tieto chyby sa opakujú nie len u tých, ktorí stravovanie neriešia skoro vôbec, ale aj u ľudí, ktorí sa už snažia jesť zdravšie a menej kaloricky.

TOTO SÚ NAJČASTEJŠIE CHYBY V STRAVOVANÍ prečo sa mnohým nedarí schudnúť a udržať si váhu

 • NEDOSTATOK BIELKOVÍN

Väčšina bežných jedálničkov sa skladá zo sacharidov a tukov, no bielkovín máme v strave často málo. Prečo je to problém? Práve svalová hmota tvaruje postavu a zrýchľuje metabolizmus. Pri chudnutí preto odporúčam znížiť príjem tukov a zvýšiť príjem bielkovín.

Samozrejme k tomu je vhodný aj pohyb a cvičenie, no je to už doplnkový pilier úspechu (taká nadstavba). V praxi sa stretávam aj s tým, že klienti cvičili, a predsa sa výsledky nedostavili tak, ako keď sme k tomu aj správne upravili stravovanie. A tiež mám aj klientov, ktorí necvičili takmer vôbec a na obvodoch krásne schudli (no spevnenie postavy samozrejme bez cvičenia možné nie je).

 • NEDOSTATOK VITAMÍNOV A MINERÁLOV

A ako toto vplýva na chudnutie? Jednoducho - čím menej výživy dostane telo, tým viac prichádzajú rôzne chúťky (hlavne na sladké) a aj únava. A načo zvádzať s telom zbytočne veľké boje a premáhať sa, keď na obmedzenie chúťok stačí dať telu to, čo naozaj potrebuje? A zároveň sa tak budete cítiť lepšie...

Možno si aj vy hovoríte, že stačí začať jesť viac ovocia a zeleniny, a chápem túto logiku. Ale ruku na srdce - kto dnes naozaj je dostatok ovocia a zeleniny. Nehovoriac o výskumoch, ktoré už dávno ukazujú, že dnes už ani ovocie a zelenina nemá také nutričné vlastnosti ako v minulosti (+ rôzne ošetrenia postrekmi, nákupy mimo sezóny zo španielskych sklenníkov bez chuti, vône a podobne…). 

Jeden z výskumov robil aj Kuchi inštitút – centrum pre prírodnú liečbu. Zistilo sa, že v čerstvej zelenine priemerne poklesol za 22 rokov vápnik o 12%železo o 37%vitamín A o 21% a vitamín C až o 30 %. Aj tím vedcov z University of Texas publikoval v roku 2004 výsledky výskumu, ktoré hovoria o dramatickom poklese mnohých živín v 43 druhoch ovocia a zeleniny. Veci zistili, že za 50 rokov sa znížil nie len obsah  živín, ale aj obsah bielkovín.

Takže aj keď samozrejme odporúčam jesť ovocie aj zeleninu a sama ich jem denne, neodporúčam sa úplne spoliehať len na to, že klasická strava, ktorú bežne jeme, má dostatok živín (vzhľadom na kvalitu a množstvo). Obzvlášť pri rýchlom stravovaní, ktoré je dnes tak bežné. Práve preto je vhodné stravu ešte doplniť kvalitnými doplnkami, ktoré nám pomôžu zlepšiť a doplniť výživu tela.

 • NEDOSTATOČNÝ PITNÝ REŽIM

Aj keď často počúvame o tom, že by sme mali piť viac vody, zo skúseností vidím, že to robí naozaj málo kto tak, ako by potreboval. A často je to okrem iného jeden z dôvodov, prečo človek zje viac (možno ste už aj vy počuli, že hlad je často prezlečený smäd a to mám potvrdené a odsledované aj na sebe) a aj ďalší dôvod častej únavy. A stačilo by tak málo - piť pravidelne dostatočné množstvo obyčajnej vody.

 • NEDOSTATOK ČASU

Potvrdzuje to aj dlhoročný rozkvet fastfoodov - máme sedavú prácu, nemáme na nič čas, nič nestíhame. Základ dnešného bežného rýchleho stravovania v tomto zaneprázdnenom svete je kopa tukov a cukrov (často sú skryté, takže o tom ani neviete) bez nutričnej hodnoty. A dnes nie je nič nezvyčajné ani doobedná hladovka (nestíhame) a večerný hon na chladničku a špajzu... 

 • NEDOSTATOČNÁ PODPORA A CHÝBAJÚCE VEDENIE

Niekto má v okolí podpory viac, niekto menej. Každopádne väčšina ľudí robí tú chybu, že podceňuje silu vedenia a podpory od niekoho, kto denne rieši podobné problémy, má s nimi skúsenosti a pomáha ľuďom dosahovať svoje ciele.

Čo by ste poradili kamarátovi, ktorý sa chce naučiť dobre lyžovať? Nech si to skúša sám podľa rád z internetu, nech si pýta rady od známeho, ktorý ani nemá lyže, alebo nech si zaplatí inštruktora? A to isté platí aj keď sa človek učí šoférovať, pri štúdiu v škole keď potrebuje doučiť nejaký predmet a samozrejme aj pri chudnutí

 

A takto, bez bielkovín, dostatočnej výživy (čím nemyslím zjesť jedno jablko, pol paradajky a pár koliesok uhorky) a samozrejme bez vody, telo nevie správne fungovať. Je to totiž základ pre správne fungovanie tela, metabolizmu aj dostatku energie. Preto nastáva postupne problém s váhou, častá únava, bolesti a prípadne postupne aj ďalšie problémy...

Pýtate sa AKO TO ZMENIŤ?

Pripravila som JEDNODUCHÝ OVERENÝ NÁVOD, ktorý aj vám môže pomôcť schudnúť, cítiť sa lepšie a mať viac energie.


Pripravila som pre vás

ONLINE PROGRAM 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO.

Je to jednoduchý systém nízkotučného stravovania, v ktorom sa počas 21 dní zameriame na odstránenie spomínaných problémov. Táto výzva je vhodná aj pre úplného začiatočníka, pretože dostanete jednoduchý presný návod ako dosiahnuť svoj výsledok a naviac máte možnosť sa ma čokoľvek kedykoľvek opýtať a poradiť sa.


Cvičila som už 3 týždne pred úpravou stravy, ale nešlo to dole. ÚPRAVA STRAVY ROBÍ NAOZAJ VEĽA.

Martinu trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní schudla 3,5kg, 17cm (až 8cm brucho).

A čo na to Martina? "Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme v kontakte len cez internet. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Tento 21 denný program vám spolu s mojou podporou pomôže dostať sa zo stavu “Sakra čo mám robiť, aby som konečne schudla a cítila sa lepšie?” do stavu “Super, prešli ešte len 2 týždne, jem pravidelne, chutne, viem čo mám robiť, nezaberá to veľa času a už cítim prvé výsledky.” 🙂

Pri dodržiavaní jedálnička v tomto 21 dennom programe zaručene napravíte všetky spomínané základné chyby v stravovaní. Väčšina jedál sú jednoduché a rýchle na prípravu a hlavne budete mať okrem prístupu do podpornej a motivačnej skupiny na facebooku aj moju online podporu a pomoc kedykoľvek to budete potrebovať - budem vám k dispozícii.

Budete presne vedieť čo jesť, aby ste mali výsledok, nebudete hladovať a dokonca sa čoskoro začnete aj lepšie cítiť. Z praxe je v tomto programe priemerný váhový úbytok okolo 3-4 kg za 21 dní.

Celkovo je jedálniček v programe zameraný na zníženie tukov v strave. Zníženie príjmu tukov totiž vedie k väčšiemu úbytku celkového telesného tuku. Potvrdil to aj Kevin Hall (rešpektovaný výskumník ľudského metabolizmu) v klinickom výskume na ľuďoch v prísne kontrolovaných podmienkach. Preto je to skvelý štart a nakopnutie tela pri chudnutí. 

V tomto programe dávam dôraz na minimálnu časovú náročnosť, dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín, aby telo dostávalo všetko, čo potrebuje

A čo je skvelé - aj keď je to program na 21 dní, väčšina ľudí po prvých výsledkoch pokračuje so mnou v chudnutí a upravenom stravovaní aj ďalej. Základ stravovania ostáva podobný a tak väčšinu vecí, ktoré začali používať v programe si osvojujú a používajú aj naďalej ako súčasť zdravšieho životného štýlu aj na udržanie hmotnosti, zdravia a energie 🙂 .

OKOLIE MA CHVÁLI A MNE TO DODÁVA VIAC SEBAVEDOMIA

Čo na svoj výsledok povedala Naďa?

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja sa cítim výborne.

A zaujímavé je, že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

Naďa na začiatku, o 21 dní a po 3 mesiacoch - spolu mínus 56cm

ČO VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE?

 • VSTUPNÚ KONZULTÁCIU
  Na nej si prejdeme (online alebo osobne v Košiciach) vaše aktuálne stravovanie, jeho slabé stránky a to, ako a prečo bude vyzerať nový jedálniček + čo odporúčam pre lepší výsledok.
 • RÝCHLE A VÝŽIVNÉ RAŇAJKY A VEČERE
  Budete ich mať na celú dobu 21 dní VO FORME NUTRIČNÉHO KOKTEJLU, ktorého príprava trvá cca 1 minútu. Na výber máte 8 príchutí, z ktorých 3 sú AJ VEGÁNSKE A BEZLEPKOVÉ verzie.
 • TIPY NA RECEPTY
  Až 69 TIPOV na vhodné nízkotučné recepty hlavne na obedy, ale aj olovrant či dezert.
 • KOMPLETNÝ SYSTÉM STRAVOVANIA
  Aby ste presne vedeli čo máte robiť a nestratili ste sa v tom.
 • MOJU OSOBNÚ PODPORU A MOŽNOSŤ SA PÝTAŤ
  Chcem sa uistiť, že to zvládnete, chápete a vieme spolu prípadne upraviť veci, ktoré by vám nesedeli či robili problém (napríklad vegetariánstvo, práca na zmeny a podobne..),
 • PODPORNÁ SKUPINA
  Viete využívať výhody členstva v našej podpornej a vzdelávacej skupine na facebooku.

Nemusíte sa báť, že by ste nevedeli čo variť, museli riešiť, či to nemá to veľa tukov, alebo vážiť a rátať kalórie. Tento problém som vyriešila za vás.

Preto dostanete na inšpiráciu až 69 receptov na vhodné nízkotučné obedy či rýchle olovranty - stačí si vybrať. Suroviny, ktoré budete potrebovať na prípravu sú bežne dostupné v klasických obchodoch. Nájdete tam recepty na obedy aj z mäsa ale mnoho receptov je vhodných aj pre vegetariánov.

Čo už ale nemusíte vôbec nakupovať a riešiť, sú vhodné raňajky a večere. Budete mať odomňa k dispozícii kvalitné vyvážené jedlo vo forme koktejlu s vysokým obsahom bielkovín, vitamínov a minerálov a v minime kalórií. Stačí mať doma mlieko (či už klasické alebo rastlinné) na jeho prípravu.

Je to skvelý pomocník, ktorý vám vyrieši hneď 3 základné problémy - nedostatok času, nedostatok bielkovín a nedostatok vitamínov a minerálov. Každá porcia obsahuje minimálne 22 vitamínov a minerálov, minimálne 2,5g vlákniny, 18g bielkovín a to len v 220 kcal.

Veľkou výhodou je aj to, že si ho viete pripraviť aj do minútky, takže okrem bonusov pre vaše telo vám ešte aj šetrí čas. Môžete si vybrať až z 8 príchutí z čoho 6 sú bezlepkové a vegánske alternatívy samozrejme bez umelých sladidiel, farbív a aróm.

Nie je to len nejaký ďalší "zázračný nápoj na chudnutie" alebo nejaký proteín, ale plnohodnotné vyvážené jedlo, ktorým stačí pre zjednodušenie stravovania pri chudnutí nahradiť 2 klasické jedlá denne (najčastejšie raňajky a večere). V zahraničí, v časopise Health and Fitness, získalo od odborníkov aj ocenenie ako najlepšie raňajky pre rok 2019.

Sama ho denne používam už vyše 12 rokov, pretože práve toto jedlo vo forme koktejlu, spolu so zlepšením pitného režimu malo zásluhu na tom, že som sa cítila lepšie, schudla a zlepšila si zdravie. Dodnes mi výrazne šetrí čas, dodáva telu potrebné vitamíny a minerály, ktoré v klasickom bežnom stravovaní často chýbajú a nezaťažuje trávenie.

Jednoduchosť je základ úspechu

Zaveďte do svojho stravovania konečne systém, ktorý je časovo nenáročný a vďaka ktorému budete mať  udržateľné výsledky. Telo začne dostávať to, čo potrebuje, upravia sa chúťky a začne sa zbavovať toho, čo nepotrebuje - teda nadbytočných tukov.

A viete čo je na tom celom najlepšie? Dôležitý dielik do skladačky úspechu? Nebudete na to sami, alebo budeme v tom spolu. Budete mať otázky? Môžete sa pýtať. Budete mať nejaký problém? Budeme spolu pracovať na jeho vyriešení. Budete strácať motiváciu? Stačí mi napísať.


Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit.

Blažej za 2 mesiace -40cm po obvodoch.

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Mám velikánsku radosť."


Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné.

Lucka schudla 12,1kg a 28cm (prvá fotka je na začiatku, druhá po 21 dňoch a posledná po 5. mesiacoch).

A aj takto to môže vyzerať, ak to o 21 dní neskončí. A ako hovorí Lucia :

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

PLATÍTE LEN ZA TO, ČO ZJETE

Prihlásením sa do programu získate zdarma vstupnú konzultáciu na ktorej sa vám budem venovať, prejdeme si spolu vaše stravovanie, ako bude vyzerať upravený režim a vyladíme chyby v jedálničku. Ak si na vstupnej konzultácii poviete, že ideme do toho, začíname pracovať na vašom výsledku 🙂 .

VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE :

 • RAŇAJKY A VEČERE NA 21 DNÍ - 2 balenia vyššie spomínaného vyváženého jedla vo forme koktejlu, z ktorého si budete pripravovať svoje rýchle, výživné a nízkokalorické raňajky a večere. Pošlem vám ich kuriérom, ešte pred začatím programu (predajná cena 82,80€).
 • INŠPIRÁCIU AŽ NA 69 RECEPTOV najmä na obedy a olovranty, ktoré sú nízkotučné a tak vám pomôžu lepšie dosiahnuť cieľ - prídu vám mailom (samostatne nepredajné).
 • ŠEJKER, aby ste si koktejl vedeli vziať napríklad aj ráno so sebou do práce, či na kočíkovanie, keď náhodou nebudete stíhať .
 • DOPRAVA KURIÉROM - kuriér DPD vám doručí balíček na adresu, na ktorej sa dohodneme.
 • MOJA ONLINE PODPORA - počas programu sa ma môžete čokoľvek pýtať, som vám k dispozícii.
 • ČLENSTVO V PODPORNEJ A VZDELÁVACEJ SKUPINE na facebooku.

TOTO VŠETKO MOŽETE MAŤ TERAZ LEN ZA 83€

Chcete ísť do toho a mať svoj výsledok?

Jednoducho sa prihláste tu a rezervujte si tak svoje miesto v programe

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ NA JEHO ZAČIATOK.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? PÍŠTE MI TU >>

MÁM TU PRE VÁS EŠTE JEDEN BONUS - PLÁNOVAČ

Vznikol ako podpora a motivácia na ceste za vašim cieľom a je v elektronickej forme vo formáte PDF na vytlačenie.

 • Uľahčí vám plánovanie jedálnička či nákupov na každý týždeň.
 • Podporia vás motivačné citáty.
 • Nájdete v ňom návod ako ho využiť na maximum.
 • Obsahuje dôležité pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

+ Pre Košice aj prístrojová analýza tela s osobnou konzultáciou zdarma a možnosť využívať naše cvičenia Tabata

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

STÁLE MÁTE NEJAKÉ POCHYBNOSTI?

Veľmi chcete schudnúť, program sa vám páči, no neviete, či vám bude koktejl chutiť? Či to bude to pravé pre vás ?

Chápem, a myslela som aj na to. Za svojim programom aj koktejlom či doplnkami si stojím, sama ich mám vyskúšané a denne ich používam ako súčasť môjho zdravšieho životného štýlu.

A preto odomňa dostávate garanciu, že ak si poviete, že vám koktejl, či čokoľvek z doplnkov, na ktorých sa prípadne dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. Aj keď je už balenie otvorené a používané - stačí mi poslať zvyšok o ktorý nemáte záujem a za vrátené balenie vám pošlem plnú sumu bez zbytočných otázok.

To znie fér že 🙂 ?

NEMÁTE ČO STRATIŤ IBA ZÍSKAŤ, TAK NEVÁHAJTE 

Vstupom do online programu 21 dní pre krajšie telo získate:

 • raňajky a večere na 21 dní,
 • inšpiráciu na 69 vhodných receptov,
 • šejker,
 • doprava kuriérom
 • moja online podpora
 • členstvo v podpornej a vzdelávacej skupine na facebooku,
 • bonusový plánovač,

+ ak ste z Košíc, tak aj analýzu tela s osobnou konzultáciou

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená NIKDY

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo už teraz. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si tak svoje miesto v programe.

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? Píšte mi tu >>

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Po prihlásení sa obdržíte mail, ktorý potrebujete potvrdiť a hotovo, ste prihlásení.

Ak ste z Košíc, do pár dní čakajte telefonát ohľadom dohodnutia termínu na bezplatnú analýzu tela s konzultáciou, na ktorej sa upresní všetko okolo stravovania.

Ak nie ste z Košíc a vstupná konzultácia bude prebiehať online, stačí mi vyplniť krátky formulár so základnými otázkami o vašom stravovaní a vašom cieli (odkaz nájdete na potvrdzujúcej stránke aj v maily). Na základe toho formulára vám budem najbližšie dni písať alebo telefonovať, aby sme si dohodli online konzultáciu.

Začiatok najbližšieho kola je 22.05.2019. Prihlášky však uzatváram už 14.05.2019 a všetky konzultácie potrebujeme stihnúť do 17.05.2019. , aby vám stihli domov prísť kuriérom raňajky a večere + mailom recepty a bonusový plánovač ešte pred začiatkom programu (aby ste si vedeli doplniť chladničku a špajzu potravinami, ktoré budete používať) .

ČO VÁS EŠTE MÔŽE ZAUJÍMAŤ?

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Recepty, ktoré vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, prípadne sa ma opýtať na inú alternatívu. Tých receptov je až 69 na 21 dní, takže si tam určite nájdete tie svoje 🙂 + stále platí 30 denná garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do našej uzavretej facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny úplne prísny beztukový režim ani o hladovku, ale o pravidelné stravovanie so zníženým príjmom tukov, takže v tom nevidím problém. Samozrejme ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku (je to aj jedna z otázok v online formulári). Vybrané koktejly sú dokonca vhodné aj pre vegánov a celiatikov, čiže ak potrebujete vyslovene takýto typ, nezabudnite mi o tom povedať. A ku kojeniu - sama som pri zabiehaní programu testovala toto stravovanie popri kojení a tento program už absolvovalo mnoho kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka spomínanému nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj pri kojení (čo bolo skoro 2,5 roka).

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete nosiť vlastné alebo si môžete vybrať nízkotučnejšiu verziu z jedál v práci. Stačí to len spomenúť v konzultácii a niečo spolu vymyslíme :). Vždy je to len o tom, že kto chce, hľadá riešenia, kto nechce hľadá problémy.

Čo bude po skončení 21 denného programu?

Ak budete chcieť (samozrejme budem rada), pokračujeme v spolupráci a naučím vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa vašich potrieb a cieľov, a čo neskôr robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy. Mojim cieľom je, aby ste sa naučili postupne sami zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si každý časom vedel nastaviť vhodný jedálniček viac menej sám. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie klientov (napríklad aj v uzatvorenej facebook skupine) zdarma.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov hovorím - áno. Už sa mi pár krát stalo, že mi človek neskôr povedal, že si myslel, že to stačiť nebude a neskôr bol prekvapený, že s tým nemal žiadny problém. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny + vláknina, vitamíny a minerály. Niekomu môže pár dní trvať, kým si telo zvykne na zmenu - hlavne ak sa jedlo veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Každé telo je iné, no väčšina klientov to má úplne v pohode už od začiatku. A samozrejme ak by sa niečo vyskytlo, stále platí spomínaná 30 denná garancia vrátenia peňazí. Takže rozhodnutie je úplne bezpečné.

Aké je to koktejl?

Viac o odporúčanom nutričnom koktejly píšem na záver v mojom e-booku, ktorý určite odporúčam prečítať si celý. Nájdete ho zdarma na stiahnutie tu >> https://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite vrámci programu odporúčam aspoň 2-3x týždenne (akékoľvek či už vo vašom okolí alebo doma), prípadne krátke ale intenzívne cvičenie 5x týždenne. Viem vám na to odporučiť aj nejaké mobilné aplikácie, ktoré mám aj ja, a ktoré vás povedú. A ak ste z Košíc alebo okolia, 2x týždenne si môžete prísť zacvičiť aj s nami TABATU :). Ak vám to zdravotný stav neumožňuje, alebo si na to momentálne naozaj neviete vyhradiť čas, cvičiť samozrejme nemusíte - prípadne len to, čo máte povolené.

Kedy potrebujem zaplatiť tých 83€?

Až po dohode na osobnej či online vstupnej konzultácii, ktorá je zdarma.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať - napíšte mi na monika@spolutodame.sk .

PREČO BY STE SA MALI PRIHLÁSIŤ HNEĎ TERAZ?

Mnoho ľudí veci odkladá na neskôr. A hlavne také, ktoré nepozná alebo sa ich tak trochu obáva. Možno sa vám tento program páči, ale tiež zvažujete, či by ste sa nezapojili neskôr, inokedy, nabudúce... No dovolím si dať vám zo skúseností jednu radu (pretože viem, že veci sa nezmenia len tak, samé od seba).

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená nikdy

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si svoje miesto hneď teraz.

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? Píšte mi tu >>

POSLEDNÉ ZHRNUTIE, ČO VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE

 • raňajky a večere na 21 dní,
 • inšpiráciu na 69 vhodných receptov,
 • šejker,
 • doprava kuriérom
 • moja online podpora
 • členstvo v podpornej a vzdelávacej skupine na facebooku,
 • bonusový plánovač,

+ ak ste z Košíc, tak aj analýzu tela s osobnou konzultáciou

Prihláste sa do programu pre svoj výsledok - stačí kliknúť na tlačidlo a rezervujte si svoje miesto v 21 dennom programe.