CHCEŠ SA CÍTIŤ A VYZERAŤ LEPŠIE?

NECHCEŠ SA UŽ SKRÝVAŤ V PLAVKÁCH A  ROBIŤ KOMPROMISY PRI OBLIEKANÍ?

TÚŽIŠ BYŤ SO SEBOU VIAC SPOKOJNÁ A TEŠIŤ SA ZAS Z POHĽADU DO ZRKADLA?

 

 • ukážem ti aké JEDNODUCHÉ ZMENY V STRAVOVANÍ stačí urobiť, aby tvoje telo začalo RÝCHLEJŠIE SPAĽOVAŤ NADBYTOČNÉ TUKY a aby sa ti konečne naštartoval metabolizmus,
 • dostaneš PRESNÝ NÁVOD s konkrétnym jedálničkom, ktorý obsahuje AŽ 69 TIPOV NA RECEPTY ZDRAVÝCH ODPORUČENÝCH JEDÁL,
 • celý program vieš absolvovať Z POHODLIA DOMOVA odkiaľkoľvek,
 • BUDEŠ SA LEPŠIE CÍTIŤ, MAŤ VIAC ENERGIE A BUDEŠ MAŤ ZO SEBA OVEĽA LEPŠÍ POCIT AJ PRI POHĽADE DO ZRKADLA.

Naďa za 3 mesiace v programe mínus 56cm

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja s a cítim výborne.

A zaujímavé je že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

*Všetky výsledky sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa preto samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek u nás dosiahnuť.

POĎ DO TOHO SO MNOU

Volám sa Monika Erényi a pomáham ženám aj mužom efektívne upravovať jedálniček, aby sa lepšie cítili a boli so sebou spokojní. Ukazujem im cestu, ako sa dá stravovať jednoducho, no zároveň zdravo bez nutnosti tráviť hodiny v kuchyni či vo fitku. 

Som tiež mamina a odvtedy oveľa viac vnímam, aké sú mamičky nespokojné, že zrazu vyzerajú inak a nevedia to zmeniť. Preto im dnes z vlastnej skúsenosti radím, ako môžu bezpečne a zdravo schudnúť dokonca už aj pri kojení (ako to bolo aj u mňa).

Skvelé je, že vďaka jednoduchosti jedálnička vedia zvládať pravidelnejšie zdravé stravovanie aj ľudia pri väčšej pracovnej či mamičkovskej časovej vyťaženosti oveľa lepšie a udržateľnejšie.

AKO VYZERÁ STRAVOVANIE

V PROGRAME?

Celkovo je jedálniček zameraný na zníženie tukov v strave. Je totiž vedecky dokázané, že zníženie príjmu tukov vedie k väčšiemu úbytku celkového telesného tuku a preto je to skvelý štart a nakopnutie tela pri chudnutí. 

Dávam v ňom dôraz na minimálnu časovú náročnosť, dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín, aby telo dostávalo všetko, čo potrebuje

Preto stravovací režim pozostáva z vyvážených raňajok a večerí formou koktejlu, ktorý je plnohodnotným jedlom. Každá porcia obsahuje 23 vitamínov a minerálov, vlákninu, 18g bielkovín a to len v 220 kcal.

Môžeš si vybrať až z 8 príchutí z čoho 2 sú bezlepkové a vegánske alternatívy. A veľkou výhodou je aj to, že si ho vieš pripraviť aj do minútky, takže okrem bonusov pre tvoje telo ti ešte aj šetrí čas

Ďalej dostaneš konkrétne tipy na desiaty bez prípravy (ovocie, jogurt či proteínová tyčinka), vzorové recepty na obedy a olovranty - spolu AŽ 69 jednoduchých RECEPTOV, takže bude z čoho vyberať.

Blažej za 2 mesiace v programe mínus 40cm

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Ja mám velikánsku radosť."

*Všetky výsledky sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa preto samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek u nás dosiahnuť.

ČO TENTO PROGRAM BUDE STÁŤ?

Platíš len za to, čo zješ :

 • zdravé, nízkokalorické a rýchle raňajky a večere o ktorých som písala vyššie si objednáš u mňa až po dohode na osobnej či online konzultácii.

CENA 2 kusov koktejlov je 83€ a máš postarané o kvalitné raňajky a večere na celú dobu programu (doprava kuriérom a šejker je na mňa 😉 ).

 • možnosť doobjednať napríklad aj proteínové nízkokalorické tyčinky, či obľúbený bylinný nápoj na lepšie spaľovanie tukov a energiu, ktoré tento stravovací režim môžu doplniť, podporiť a uľahčiť.
 • KLASICKÉ POTRAVINY, ktoré si kúpiš v obchode a budeš si z nich pripravovať obedy a olovranty podľa odporučených receptov.

AKÉ VÝHODY ZÍSKAŠ?

 • Vyhneš sa metóde pokus-omyl a jednoduchšie dosiahneš výsledok
 • Dostaneš KOMPLETNÝ JEDNODUCHÝ JEDÁLNIČEK S RECEPTAMI
 • MÔJ OSOBNÝ PRÍSTUP A PODPORU ZDARMA
 • Informácie, inšpirácia a motivácia naviac V UZAVRETEJ SKUPINE NA FACEBOOKU
 • MOŽNOSŤ POKRAČOVANIA A DLHODOBEJ SPOLUPRÁCE
 • 30 denná garancia vrátenia peňazí

A MÁM PRE TEBA EŠTE JEDEN BONUS - PLÁNOVAČ

 • slúži na plánovanie jedálnička či nákupov na každý týždeň,
 • obsahuje motivačné citáty,
 • návod ako ho využiť na maximum,
 • pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k tvojmu cieľu.

Tento bonus je dostupný len v rámci tohto programu a nie je možné ho inak získať.

+ PRE KOŠICE AJ PRÍSTROJOVÁ ANALÝZA ZDARMA A MOŽNOSŤ VYUŽÍVAŤ NAŠE CVIČENIA TABATA

CHCEŠ AJ TY SVOJ VÝSLEDOK? JEDNODUCHO SA PRIHLÁS TU

Aktuálne kolo programu je uzavreté, no už teraz si môžeš rezervovať svoje miesto do ďalšieho kola, ktoré plánujem spustiť 28. 3. 2019 .

Chceš začať chudnúť skôr a potom na program nadviazať? PÍŠ MI TU >>

ĎALŠIE VÝSLEDKY Z PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO

Martina - mamička 3 detí na materskej, 33 rokov

Martinu trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní schudla 3,5kg, 17cm po obvodoch (z čoho 8cm bolo len brucho) a bola menej unavená. A čo na to povedala?

"Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme celý čas v kontakte len cez internet, keďže nie je z Košíc. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Juraj - živnostník, 46 rokov

Juraj sa v programe naučil inak stravovať a začal cvičiť. Po 21 dňoch (na druhej foto) neprestal, lebo vedel, že jeho výsledok chce trochu viac času. Posledná fotka je po 3 mesiacoch od prvého stretnutia. 

Váha 105,1 → 96kg, tuky 26,1 → 20,7%, metabolický vek 53 → 36rokov. Cíti sa lepšie, má lepšiu kondíciu, nebolia ho kĺby, nie je zadýchaný.

Lucka je mamina 2 detí na materskej

A aj takto to môže vyzerať, ak to jednou výzvou nekončí. Toto je výsledok Lucky celkovo za 5 mesiacov, počas ktorých si prešla 3 x 21 denným programom a medzitým fungovala odporučeným stravovaním. Celkovo schudla 12,1kg a 28cm. Prvá fotka je na začiatku, druhá po prvom kole a posledná aktuálna po 3. kole.

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Radi chodíme aj cvičiť do vášho FitClubu. Detičky si beriem so sebou a to je pre mňa veľké plus, pretože nemusím riešiť babysitting a môžem byť s nimi aj keď cvičím. Veľký význam pre mňa majú aj kontrolné merania, pretože vždy viem že všetko ide ako má. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

*Všetky výsledky sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa preto samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek u nás dosiahnuť.

STÁLE MÁŠ NEJAKÉ POCHYBNOSTI?

Veľmi chceš schudnúť, no nevieš, či to zvládneš? Bude ti to chutiť? Bude to fungovať?

MÁM PRE TEBA SKVELÚ SPRÁVU. Za svojim programom aj koktejlom či doplnkami si stojím, výsledky hovoria za všetko a samozrejme sama ich mám vyskúšané a denne ich používam ako súčasť môjho zdravého životného štýlu 🙂 .

A preto ak si povieš, že ti koktejl, či čokoľvek z doplnkov, na ktorých sa dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžeš ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. Aj keď je už balenie otvorené a používané - stačí mi poslať zvyšok o ktorý nemáš záujem.

TO ZNIE FÉR ŽE 🙂 ?

PRIDAJ SA A ZMEŇ SVOJE TELO AJ TY

Neodkladaj svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba,  pretože neskôr často znamená NIKDY. Tak nepremeškaj svoju príležitosť.

PRIHLÁS SA A POĎ SO MNOU ZMENIŤ SVOJE STRAVOVANIE A TELO UŽ TERAZ . JEDNODUCHO KLIKNI NA TLAČIDLO CHCEM SA PRIHLÁSIŤ .

Aktuálne kolo programu je uzavreté, no už teraz si môžeš rezervovať svoje miesto do ďalšieho kola, ktoré plánujem spustiť 28. 3. 2019 .

Chceš začať chudnúť skôr a potom na program nadviazať? PÍŠ MI TU >>

Najneskôr do stredy 20. 2. 2019 do polnoci potrebujem mať uzavreté všetky prihlášky, ktoré budeme vybavovať priebežne podľa poradia. Preto odporúčam nenechávať si nahlasovanie na poslednú chvíľu a sledovať mailovú schránku, pretože po nahlásení ti príde mail s ďalšími inštrukciami. 

KEDY VLASTNE ZAČÍNAME ?

Začiatok programu je 27. 2. 2019. Prihlášky však uzatváram už 20. 2. 2019, pretože je potom potrebné absolvovať ešte vstupnú online či osobnú konzultáciu. Po zaslaní receptov si ešte potrebuješ pripraviť chladničku a špajzu správnymi potravinami + ti musí odo mňa domov doraziť koktejl a prípadne aj podporný program na ktorom sa dohodneme.

Čo ťa ešte môže zaujímať

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, neváhaj sa pýtať a píš mi na monika@spolutodame.sk .

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Nie je to žiadny problém. Recepty, ktoré ti vyhovujú, si vieš za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, prípadne sa ma opýtať na inú alternatívu. Tých receptov je však až 69 na 21 dní, takže si tam určite nájdeš tie svoje :). Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do našej facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny beztukový či bezsacharidový režim ani o hladovku, ale o pravidelné stravovanie so zníženým príjmom tukov alebo sacharidov, takže v tom nevidím problém. Samozrejme ak máš nejaký zdravotný problém, neváhaj sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku. Vybrané koktejly sú dokonca vhodné aj pre vegánov a celiatikov, čiže ak potrebuješ vyslovene takýto, nezabudni mi o tom povedať. A ku kojeniu - sama som pri zabiehaní programu 2 týždne testovala toto stravovanie popri kojení a tento program už absolvovalo viacero kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka spomínanému nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj pri kojení (čo bolo skoro 2,5 roka).

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní vieš nosiť vlastné alebo si vybrať nízkotučnejšiu verziu z jedál v práci. Stačí to len spomenúť v konzultáci a niečo spolu vymyslíme :). Vždy je to o tom, že kto chce, hľadá riešenia, kto nechce hľadá problémy.

Čo bude po skončení 21 denného programu?

Ak budeš chcieť (čo samozrejme budem rada), pokračujeme v spolupráci a naučím ťa, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa tvojich potrieb a cieľov a čo neskôr robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy. Mojim cieľom je dosiahnuť, aby sa každý naučil postupne sám zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si každý časom vedel nastaviť vhodný jedálniček sám. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie klientov zdarma.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov hovorím - áno. Už sa mi pár krát stalo, že mi človek neskôr povedal, že si myslel, že to stačiť nebude a neskôr bol prekvapený, že s tým nemal žiadny problém :). Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny + vláknina, vitamíny a minerály. Niekomu môže pár dní trvať, kým si telo zvykne na zmenu - hlavne ak sa jedlo veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Každé telo je iné, no väčšina klientov s tým nemá problém od začiatku. A samozrejme, ak by sa niečo vyskytlo, stále platí spomínaná 30 denná garancia vrátenia peňazí :). Takže rozhodnutie je úplne bezpečné.

O aký koktejl sa jedná?

Viac o odporúčanom nutričnom koktejly píšem na záver v mojom e-booku, ktorý si určite prečítaj celý :). Nájdeš ho zdarma na stiahnutie tu >> https://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite vrámci programu odporúčam aspoň 2-3x týždenne (akékoľvek či už v okolí alebo doma), prípadne krátke ale intenzívne cvičenie 5x týždenne. Viem ti na to odporučiť aj nejaké mobilné aplikácie, ktoré mám aj ja, a ktoré ťa povedú. A ak si z Košíc alebo okolia, 1-2x týždenne si môžeš prísť zacvičiť aj s nami TABATU :). Ak ti to zdravotný stav neumožňuje, cvičiť samozrejme nemusíš - prípadne len to, čo máš povolené.

UŽ VIEŠ VŠETKO ČO POTREBUJEŠ?

Pridaj sa k spokojným absolventom predošlých kôl a dosiahni svoj cieľ rýchlejšie a efektívne. Zbav sa nadbytočných tukov a pozeraj sa na seba do zrkadla s obdivom 🙂. Tento program je ideálny na naštartovanie výsledku, na ktorom vieme pracovať spolu aj naďalej, ako napríklad s Ľubicou, ktorá schudla už 30kg.

TAK ČO, IDEME DO TOHO?  

Prihlás sa a začneme pracovať aj na tvojom výsledku.

Aktuálne kolo programu je uzavreté, no už teraz si môžeš rezervovať svoje miesto do ďalšieho kola, ktoré plánujem spustiť 28. 3. 2019 .

Chceš začať chudnúť skôr a potom na program nadviazať? PÍŠ MI TU >>