CHCETE SCHUDNÚŤ A ZLEPŠIŤ SI POSTAVU UŽ ZA 21 DNÍ?

Jednoduchou a efektívnou úpravou jedálnička dosiahnete skvelé výsleky (aj keď nestíhate často cvičiť, neradi trávite veľa času v kuchyni a máte radi sladké).

Možno ste už aj vy niekedy počuli o tom, že ak chcete SCHUDNÚŤ, tak by ste mali :

 • menej jesť (alebo “nežrať”),
 • vynechať sladké a pečivo,
 • začať cvičiť,
 • rátať si kalórie,
 • jesť viac zeleniny,
 • každé ráno nalačno piť “zázračnú” citrónovo zázvorovú vodu,
 • jesť “zázračné tabletky” na chudnutie, pri ktorých nemusíte nič meniť a aj tak schudnete...

Skúsili ste niečo z toho? A fungovalo vám to tak dobre, ako ste si predstavovali? Zvládali ste to?

Pravdepodobne nie tak úplne, inak by ste predsa nečítali túto stránku…

A preto sa možno sami seba pýtate - “Musí to byť naozaj také komplikované? Ok, zázračné tabletky asi neexistujú, ale nemôže to fungovať aj inak?”.

Ale áno - môže.

Martinu napríklad trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní úpravy stravovania schudla 3,5kg a až 17cm (z čoho 8cm bolo brucho).

A čo ona na to ? "Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme v kontakte len cez internet. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Predstavte si, ako sa budete cítiť, keď zistíte, že vám začína byť voľnejšie oblečenie, už vám až tak nepretŕčajú boky a brucho a zrazu sa na seba po dlhej dobe pozeráte do zrkadla s radosťou a obdivom. K tomu máte viac energie a celkovo sa cítite lepšie a ľahšie...

Možno ste si povedali, že toto by bolo naozaj super, ale pýtate sa, ako na to? Potrebovali by ste jednoduchý návod? Niekoho, kto by vám ukázal ako na to?

Pridajte sa k mnohým klientom, ktorí zistili, že chudnutie nemusí byť len trápenie o hlade a nervozite, ani o jojo efekte.

Naučím vás ako sa stravovať jednoducho ale efektívne a ako si aj po schudnutí dokážete váhu pekne udržiavať. 

Kto vlastne som ?

Ahoj, volám sa Monika Erényi a sama som mala od detstva klasické bežné stravovanie ako asi aj väčšina z vás (chlebík s maslom, džemom, párky, šunky, salámky, sladkosti, vyprážané…).

Už na základnej škole som mala zvýšený cholesterol, aj keď som bola o detstva štíhla, no neskôr na strednej som zrazu za krátku dobu pribrala  8kg.

Neskôr som ale objavila jednoduchý systém stravovania a všetko sa zmenilo. Začala som sa vzdelávať od odborníkov na výživu a lekárov aj zo zahraničia a zbierala skúsenosti.

Zlepšila som si výživu tela, vďaka čomu som nie len zrazu schudla 8kg za mesiac a pol, ale dnes už nechodím s chorobami po lekároch, už nemám problém s nízkym tlakom (čo ma trápilo roky) a alergie sa úplne zminimalizovali.

A keďže dnes som už aj mamina, toto je môj výsledok po pôrode (začala som upravovať stravovanie mesiac po pôrode aj pri dojčení a bez cvičenia, nakoľko som bola po sekcii). Preto mám dnes už aj mnoho spokojných klientiek mamičiek, ktoré sa začínajú aj po detičkách dostávať zas do formy.

 

Za tie roky som postupne prišla na to, že často ľudia potrebujú v dnešnej rýchlej dobe len jednoduchý, no presný systém a podporu

Chcú sa cítiť a vyzerať lepšie, no nevedia ako na to. Boja sa, že chudnutie je časovo náročné a tak radšej ani nezačnú, alebo to rýchlo vzdajú, lebo si len potvrdia, že to nezvládajú.

A tak som pripravila tento 21 denný program na chudnutie a výsledky klientov (nie len s váhou) sú skvelé.

Ako napríklad Naďa, ktorá bola nadšená :

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja sa cítim výborne.

A zaujímavé je, že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

"OKOLIE MA CHVÁLI A MNE TO DODÁVA VIAC SEBAVEDOMIA"

Naďa na začiatku, o 21 dní a po 3 mesiacoch - spolu mínus 56cm


Pripravila som pre vás

ONLINE PROGRAM 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO.

Je to jednoduchý systém stravovania, v ktorom sa počas 21 dní zameriame na odstránenie častých problémov, ktoré vám neustále bránia na ceste k výsledkom.

Táto výzva je vhodná aj pre úplného začiatočníka, pretože dostanete jednoduchý presný návod ako na to a naviac máte možnosť sa ma čokoľvek kedykoľvek opýtať a poradiť sa.


Ivka pracuje na 3 zmeny a ZA 3 MESIACE SCHUDLA 12,5kg

Ivka pracuje na 3 zmeny a často sa v práci ledva stíha najesť

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

Tento 21 denný program vám spolu s mojou podporou pomôže dostať sa zo stavu “Sakra čo mám robiť, aby som konečne schudla a cítila sa lepšie?” do stavu “Super, prešli ešte len 2 týždne, jem pravidelne, chutne, viem čo mám robiť, nezaberá to veľa času a už cítim prvé výsledky.” 🙂

Pri dodržiavaní jedálnička v tomto 21 dennom programe zaručene napravíte všetky základné chyby v stravovaní. Väčšina jedál sú jednoduché a rýchle na prípravu a hlavne budete mať okrem prístupu do podpornej a motivačnej skupiny na facebooku aj moju online podporu a pomoc kedykoľvek to budete potrebovať - budem vám k dispozícii.

Budete presne vedieť čo jesť, aby ste mali výsledok, nebudete hladovať a dokonca sa čoskoro začnete aj lepšie cítiť. Z praxe je v tomto programe priemerný váhový úbytok okolo 3 kg za 21 dní.

Celkovo je jedálniček v programe zameraný na zníženie tukov v strave. Zníženie príjmu tukov totiž vedie k väčšiemu úbytku celkového telesného tuku. Potvrdil to aj Kevin Hall (rešpektovaný výskumník ľudského metabolizmu) v klinickom výskume na ľuďoch v prísne kontrolovaných podmienkach. Preto je to skvelý štart a nakopnutie tela pri chudnutí. 

V tomto programe dávam dôraz na minimálnu časovú náročnosť, dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín, aby telo dostávalo všetko, čo potrebuje

A čo je skvelé - aj keď je to program na 21 dní, väčšina ľudí po prvých výsledkoch pokračuje so mnou v chudnutí a upravenom stravovaní aj ďalej. Základ stravovania ostáva podobný a tak väčšinu vecí, ktoré začali používať v programe si osvojujú a používajú aj naďalej ako súčasť zdravšieho životného štýlu aj na udržanie hmotnosti, zdravia a energie 🙂 .

ČO VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE?

 • VSTUPNÚ KONZULTÁCIU
  Na nej si prejdeme (online alebo osobne v Košiciach) vaše aktuálne stravovanie, jeho slabé stránky a to, ako a prečo bude vyzerať nový jedálniček + čo odporúčam pre lepší výsledok.
 • RÝCHLE A VÝŽIVNÉ RAŇAJKY A VEČERE
  Budete ich mať na celú dobu 21 dní VO FORME NUTRIČNÉHO KOKTEJLU, ktorého príprava trvá cca 1 minútu. Na výber máte 8 príchutí (VEGÁNSKE A BEZLEPKOVÉ verzie bez umelých sladidiel a príchutí).
 • TIPY NA RECEPTY
  Až 69 TIPOV na vhodné nízkotučné recepty hlavne na obedy, ale aj olovrant či dezert.
 • KOMPLETNÝ SYSTÉM STRAVOVANIA
  Aby ste presne vedeli čo máte robiť a nestratili ste sa v tom.
 • MOJU OSOBNÚ PODPORU A MOŽNOSŤ SA PÝTAŤ
  Chcem sa uistiť, že to zvládnete, chápete a vieme spolu prípadne upraviť veci, ktoré by vám nesedeli či robili problém (napríklad vegetariánstvo, práca na zmeny a podobne..),
 • ONLINE CVIČENIE
  2x do týždňa môžete využívať naše online hodiny tabata s certifikovanou trénerkou ktorá sama krásne schudla s týmto 21 denným programom
 • PODPORNÚ SKUPINU
  Viete využívať výhody členstva v našej podpornej a vzdelávacej uzavretej skupine na facebooku.

Nemusíte sa báť, že by ste nevedeli čo variť, museli riešiť, či to nemá to veľa tukov, alebo vážiť a rátať kalórie. Tento problém som vyriešila za vás.

Preto dostanete na inšpiráciu až 69 receptov na vhodné nízkotučné obedy či rýchle olovranty - stačí si vybrať. Suroviny, ktoré budete potrebovať na prípravu sú bežne dostupné v klasických obchodoch. Nájdete tam recepty na obedy aj z mäsa ale mnoho receptov je vhodných aj pre vegetariánov.

Čo už ale nemusíte vôbec nakupovať a riešiť, sú vhodné raňajky a večere. Budete mať odomňa k dispozícii kvalitné vyvážené jedlo vo forme koktejlu s vysokým obsahom bielkovín, vitamínov a minerálov a v minime kalórií. Stačí mať doma mlieko (či už klasické alebo rastlinné) na jeho prípravu.

Je to skvelý pomocník, ktorý vám vyrieši hneď 3 základné problémy, ktoré ľudia pri chudnutí majú - nedostatok času, nedostatok bielkovín a nedostatok vitamínov a minerálov. Každá porcia obsahuje minimálne 25 vitamínov a minerálov, minimálne 4g vlákniny, 18g bielkovín a to len v 220 kcal.

Veľkou výhodou je aj to, že si ho viete pripraviť aj do minútky, takže okrem bonusov pre vaše telo vám ešte aj šetrí čas. Môžete si vybrať až z 8 bezlepkových a vegánskych príchutí samozrejme bez umelých sladidiel, farbív a aróm.

Nie je to len nejaký ďalší "zázračný nápoj na chudnutie" alebo nejaký proteín, ale plnohodnotné vyvážené jedlo, ktorým stačí pre zjednodušenie stravovania pri chudnutí nahradiť 2 klasické jedlá denne (najčastejšie raňajky a večere). V zahraničí, v časopise Health and Fitness, získalo od odborníkov aj ocenenie ako najlepšie raňajky pre rok 2019.

Sama ho denne používam už vyše 12 rokov, pretože práve toto jedlo vo forme koktejlu, spolu so zlepšením pitného režimu malo zásluhu na tom, že som sa cítila lepšie, schudla a zlepšila si zdravie. Dodnes mi výrazne šetrí čas, dodáva telu potrebné vitamíny a minerály, ktoré v klasickom bežnom stravovaní často chýbajú a nezaťažuje trávenie.

Jednoduchosť je základ úspechu

Zaveďte do svojho stravovania konečne systém, ktorý je časovo nenáročný a vďaka ktorému budete mať  udržateľné výsledky. Telo začne dostávať to, čo potrebuje, upravia sa chúťky a začne sa zbavovať toho, čo nepotrebuje - teda nadbytočných tukov.

A viete čo je na tom celom najlepšie? Dôležitý dielik do skladačky úspechu? Nebudete na to sami, alebo budeme v tom spolu. Budete mať otázky? Môžete sa pýtať. Budete mať nejaký problém? Budeme spolu pracovať na jeho vyriešení. Budete strácať motiváciu? Stačí mi napísať.


Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit.

Blažej za 2 mesiace -40cm po obvodoch.

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Mám velikánsku radosť."


Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné.

Lucka schudla 12,1kg a 28cm (prvá fotka je na začiatku, druhá po 21 dňoch a posledná po 5. mesiacoch).

A aj takto to môže vyzerať, ak to o 21 dní neskončí. A ako hovorí Lucia :

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

PLATÍTE LEN ZA TO, ČO ZJETE

Prihlásením sa do programu získate zdarma vstupnú online konzultáciu na ktorej sa vám budem venovať, prejdeme si spolu vaše stravovanie, ako bude vyzerať upravený režim a vyladíme chyby v jedálničku. Ak si na vstupnej konzultácii poviete, že ideme do toho, začíname pracovať na vašom výsledku 🙂 .

VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE :

 • RAŇAJKY A VEČERE NA 21 DNÍ - 2 balenia vyššie spomínaného vyváženého jedla vo forme koktejlu, z ktorého si budete pripravovať svoje rýchle, výživné a nízkokalorické raňajky a večere. Pošlem vám ich kuriérom, ešte pred začatím programu (predajná cena 2 balení je 86€).
 • INŠPIRÁCIU AŽ NA 69 RECEPTOV najmä na obedy a olovranty, ktoré sú nízkotučné a tak vám pomôžu lepšie dosiahnuť cieľ - prídu vám mailom (samostatne nepredajný pomocník, ktorý vám ušetrí hodiny času).
 • ŠEJKER, aby ste si koktejl vedeli vziať napríklad aj ráno so sebou do práce, či na kočíkovanie, keď náhodou nebudete stíhať .
 • DOPRAVA KURIÉROM - kuriér DPD vám doručí balíček na adresu, na ktorej sa dohodneme.
 • MOJA ONLINE PODPORA - počas programu sa ma môžete čokoľvek pýtať, som vám k dispozícii (bežne stoja výživové konzultácie od 20€ a viac na hodinu).
 • MOŽNOSŤ ZÚČASTŇOVAŤ SA ONLINE CVIČENÍ TABATA 2x TÝŽDENNE
 • ČLENSTVO V PODPORNEJ A VZDELÁVACEJ SKUPINE na facebooku.

TOTO VŠETKO MÔŽETE MAŤ TERAZ LEN ZA CENU 

86€

Chcete ísť do toho a mať svoj výsledok?

Jednoducho sa prihláste tu na konzultáciu a rezervujte si tak svoje miesto v programe

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ NA JEHO ZAČIATOK.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? PÍŠTE MI TU >>

MÁM TU PRE VÁS EŠTE JEDEN BONUS - PLÁNOVAČ

Vznikol ako podpora a motivácia na ceste za vašim cieľom a je v elektronickej forme vo formáte PDF na vytlačenie.

 • Uľahčí vám plánovanie jedálnička či nákupov na každý týždeň.
 • Je motivačný a podporujúci.
 • Nájdete v ňom návod ako ho využiť na maximum.
 • Obsahuje dôležité pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

+ Pre Košice aj prístrojová analýza tela s osobnou konzultáciou zdarma a možnosť využívať naše cvičenia Tabata

(počas Covid-19 obmedzení robíme výhradne online takže online konzultácie a online cvičenia)

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

STÁLE MÁTE NEJAKÉ POCHYBNOSTI?

Veľmi chcete schudnúť, program sa vám páči, no neviete, či vám bude koktejl chutiť? Či to bude to pravé pre vás ?

Chápem, a myslela som aj na to. Za svojim programom aj koktejlom či doplnkami si stojím, sama ich mám vyskúšané a denne ich používam ako súčasť môjho zdravšieho životného štýlu.

A preto odomňa dostávate garanciu, že ak si poviete, že vám koktejl, či čokoľvek z doplnkov, na ktorých sa prípadne dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. Aj keď je už balenie otvorené a používané - stačí mi poslať zvyšok o ktorý nemáte záujem a za vrátené balenie vám pošlem plnú sumu bez zbytočných otázok.

To znie fér že 🙂 ?

NEMÁTE ČO STRATIŤ IBA ZÍSKAŤ

Vstupom do online programu 21 dní pre krajšie telo získate:

 • raňajky a večere na 21 dní,
 • inšpiráciu na 69 vhodných receptov,
 • šejker,
 • doprava kuriérom
 • moja online podpora
 • online cvičenia 2x týždenne
 • členstvo v podpornej a vzdelávacej skupine na facebooku,
 • bonusový plánovač,

+ ak ste z Košíc, tak aj analýzu tela s osobnou konzultáciou (počas opatrení Covid-19 len online konzultácia)

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená NIKDY

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo už teraz. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si tak svoje miesto v programe.

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? Píšte mi tu >>

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Po prihlásení sa obdržíte mail, ktorý potrebujete potvrdiť a hotovo, prihlásenie je platné.

Ak ste z Košíc, do pár dní čakajte telefonát ohľadom dohodnutia termínu na bezplatnú analýzu tela s konzultáciou, na ktorej sa upresní všetko okolo stravovania (momentálne pre Covid-19 opatrenia aj pre Košičanov platia len online konzultácia).

Ak nie ste z Košíc a vstupná konzultácia bude prebiehať online, stačí mi vyplniť krátky formulár so základnými otázkami o vašom stravovaní a vašom cieli (odkaz nájdete na potvrdzujúcej stránke aj v maily). Na základe toho formulára vám budem najbližšie dni písať alebo telefonovať, aby sme si dohodli online konzultáciu.

Začiatok najbližšieho kola je 8.6.2020. Prihlášky však uzatváram už 02.06.2020 a všetky konzultácie potrebujeme stihnúť do 04.06.2020. , aby vám stihli domov prísť kuriérom raňajky a večere + mailom recepty a bonusový plánovač ešte pred začiatkom programu (aby ste si vedeli doplniť chladničku a špajzu potravinami, ktoré budete používať) .

ČO VÁS EŠTE MÔŽE ZAUJÍMAŤ?

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Recepty, ktoré vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, prípadne sa ma opýtať na inú alternatívu. Tých receptov je až 69 na 21 dní, takže si tam určite nájdete tie svoje 🙂 + stále platí 30 denná garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do našej uzavretej facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny úplne prísny beztukový režim ani o hladovku, ale o pravidelné stravovanie so zníženým príjmom tukov, takže v tom nevidím problém. Samozrejme ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku (je to aj jedna z otázok v online formulári). Koktejly sú dokonca vhodné aj pre vegánov a celiatikov. A ku kojeniu - sama som pri zabiehaní programu testovala toto stravovanie popri kojení a tento program už absolvovalo mnoho kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka spomínanému nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj pri kojení (čo bolo skoro 2,5 roka).

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete nosiť vlastné alebo si môžete vybrať nízkotučnejšiu verziu z jedál v práci. Stačí to len spomenúť v konzultácii a niečo spolu vymyslíme :). Vždy je to len o tom, že kto chce, hľadá riešenia, kto nechce hľadá problémy.

Čo bude po skončení 21 denného programu?

Ak budete chcieť (samozrejme budem rada), pokračujeme v spolupráci a naučím vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa vašich potrieb a cieľov, a čo neskôr robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy. Mojim cieľom je, aby ste sa naučili postupne sami zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si každý časom vedel nastaviť vhodný jedálniček viac menej sám. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie klientov (napríklad aj v uzatvorenej facebook skupine) zdarma.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov hovorím - áno. Už sa mi pár krát stalo, že mi človek neskôr povedal, že si myslel, že to stačiť nebude a neskôr bol prekvapený, že s tým nemal žiadny problém. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny + vláknina, vitamíny a minerály. Niekomu môže pár dní trvať, kým si telo zvykne na zmenu - hlavne ak sa jedlo veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Každé telo je iné, no väčšina klientov to má úplne v pohode už od začiatku. A samozrejme ak by sa niečo vyskytlo, stále platí spomínaná 30 denná garancia vrátenia peňazí. Takže rozhodnutie je úplne bezpečné.

Aké je to koktejl?

Viac o odporúčanom nutričnom koktejly píšem na záver v mojom e-booku, ktorý určite odporúčam prečítať si celý. Nájdete ho zdarma na stiahnutie tu >> https://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite vrámci programu odporúčam aspoň 2-3x týždenne (akékoľvek či už vo vašom okolí alebo doma), prípadne krátke ale intenzívne cvičenie 5x týždenne. Viem vám na to odporučiť aj nejaké mobilné aplikácie, ktoré mám aj ja, a ktoré vás povedú. A ak ste z Košíc alebo okolia, 2x týždenne si môžete prísť zacvičiť aj s nami TABATU :). Ak vám to zdravotný stav neumožňuje, alebo si na to momentálne naozaj neviete vyhradiť čas, cvičiť samozrejme nemusíte - prípadne len to, čo máte povolené.

Kedy potrebujem zaplatiť tých 86€?

Až po dohode na osobnej či online vstupnej konzultácii, ktorá je zdarma.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať - napíšte mi na monika@spolutodame.sk .

PREČO BY STE SA MALI PRIHLÁSIŤ HNEĎ TERAZ?

Mnoho ľudí veci odkladá na neskôr. A hlavne také, ktoré nepozná alebo sa ich tak trochu obáva. Možno sa vám tento program páči, ale tiež zvažujete, či by ste sa nezapojili neskôr, inokedy, nabudúce... No dovolím si dať vám zo skúseností jednu radu (pretože viem, že veci sa nezmenia len tak, samé od seba).

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená nikdy

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si svoje miesto hneď teraz.

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, BUDE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN DO ĎALŠIEHO KOLA A ČAKAŤ.

Nestihli ste to a najbližšie kolo je ďaleko? Chcete začať chudnúť hneď a potom pokračovať v najbližšom kole programu? Píšte mi tu >>