CHCETE SCHUDNÚŤ A ZLEPŠIŤ SI POSTAVU UŽ ZA 21 DNÍ?

Jednoduchou, no efektívnou úpravou jedálnička dosiahnete skvelé výsleky (aj keď nestíhate veľa cvičiť, nechcete tráviť pol dňa v kuchyni a máte radi sladké).

Možno ste už aj vy niekedy počuli o tom, že ak chcete SCHUDNÚŤ, tak by ste mali :

 • menej jesť ("nežrať"),
 • vynechať sladké a pečivo,
 • začať denne cvičiť,
 • rátať si kalórie,
 • jesť viac zeleniny,
 • každé ráno nalačno piť "zázračnú" citrónovo zázvorovú vodu,
 • jesť "zázračné tabletky" na chudnutie, pri ktorých nemusíte nič meniť a aj tak schudnete...

Skúsili ste niečo z toho? A fungovalo vám to tak dobre, ako ste si predstavovali? Zvládali ste to?

Pravdepodobne nie tak úplne, inak by ste predsa nečítali túto stránku…

A preto sa možno sami seba pýtate - “Musí to byť naozaj také komplikované? Ok, zázračné tabletky asi neexistujú, ale nemôže to fungovať aj inak?”. Aby som nemusela držať prísne diéty úplne bez pečiva či sladkého? Nechcem byť len na zelenine...

Ale áno - môže.

Martinu (maminu 3 detí) napríklad trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní úpravy stravovania schudla 3,5kg a až 17cm (z čoho 8cm bolo brucho)*.

A čo ona na to ? "Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

Predstavte si, ako sa budete cítiť, keď zistíte, že vám začína byť voľnejšie oblečenie, už vám až tak nepretŕčajú boky a brucho a zrazu sa na seba po dlhej dobe pozeráte do zrkadla s radosťou a obdivom. K tomu máte viac energie, celkovo sa cítite lepšie a ľahšie a ľudia sa vás pýtajú čo robíte, že tak dobre vyzeráte...

Bolo by to super, ale neviete ako na to? Potrebovali by ste jednoduchý návod? Niekoho, kto by vám konečne ukázal cestu a viedol vás?

Pridajte sa k mnohým klientkám a klientom ktorí v programe zistili, že chudnutie nemusí byť len trápenie o hlade a nervozite, ani o jojo efekte.

Naučím vás ako sa stravovať jednoducho ale efektívne, a ako si aj po schudnutí dokážete váhu pekne udržiavať. 

POĎTE DO TOHO SO MNOU

Ahoj, volám sa Monika Erényi a už 16 rokov pomáham ľuďom efektívne upravovať jedálniček, aby sa lepšie cítili a boli so sebou spokojní.

Ukazujem ľuďom cestu, ako sa dá stravovať jednoducho, chutne, no zároveň zdravo bez nutnosti tráviť veľa času v kuchyni či chodiť do fitka. 

Sama som mala klasické bežné stravovanie ako asi aj väčšina z vás (chlebík s maslom, džemom, párky, šunky, salámky, sladkosti, vyprážané…).

Aj keď som bola od detstva štíhla, no neskôr na strednej som zrazu za krátku dobu pribrala  8kg a mala som problémy napríklad s nízkym tlakom (točenie hlavy a aj odpadnutie).

Počas vysokej školy som však zistila veľa užitočných vecí o zdraví, našla som jednoduchý systém stravovania a všetko sa zmenilo. Začala som sa vzdelávať stále viac od odborníkov na výživu a lekárov aj zo zahraničia a zbierala skúsenosti.

Zlepšila som si výživu tela, vďaka čomu som nie len že schudla 8kg za krátku dobu, ale dnes už  nemám problém ani s nízkym tlakom (čo ma trápilo roky).

A keďže dnes som už aj mamina, toto je môj výsledok s chudnutím po pôrode (začala som upravovať stravovanie mesiac po pôrode aj pri dojčení a bez problémov som si upravila váhu a postavu aj bez cvičenia, nakoľko som bola po sekcii). Preto mám dnes už aj mnoho spokojných klientiek mamičiek, ktoré sa začínajú po detičkách dostávať zas do formy.

 

Za tie roky som postupne prišla na to, že ľudia stravovaniu a výžive takmer vôbec nerozumejú (sama som na tom bola rovnako) a zároveň často nestíhajú pripravovať si zdravé vyvážené jedlá (niekedy dokonca ani jesť). Preto potrebujú len jednoduchý, no efektívny systém stravovania a podporu

Veľa ľudí sa chce cítiť a vyzerať lepšie, no nevedia ako na to. Boja sa, že chudnutie je komplikované, časovo náročné, že nebudú môcť nič chutné, a tak radšej ani nezačnú, alebo to rýchlo vzdajú, pretože keď niečo neide, nemajú sa na koho obrátiť...

Práve preto som pripravila tento 21 denný program na chudnutie a ohlasy a výsledky klientov (nie len s váhou) sú skvelé.

Ako napríklad výsledok Evky, ktorá je nadšená :

Mne ste neskutočne pomohli v úbytku hmotnosti aj v úbytku liekov. Na astmu spreje už vôbec nepotrebujem, mám viac svalovej hmoty, som menej unavená, mám lepšiu kondíciu.

A to všetko vďaka vám a vášmu vedeniu. Som veľmi rada že vás mám, ste úžasní v tom, čo robíte - ďakujem .”

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.


ČO JE VLASTNE ONLINE PROGRAM 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO?

Je to jednoduchý systém stravovania a fungovania s maximálnou osobnonu aj skupinovou podporou, v ktorom sa počas 21 dní zameriame na odstránenie častých problémov, ktoré vám neustále bránia na ceste k výsledkom.

Tento program je vhodný aj pre úplného začiatočníka, pretože dostanete jednoduchý presný návod ako na to a naviac máte možnosť sa ma čokoľvek kedykoľvek opýtať a poradiť sa.


Blanka a jej výsledok po viacerých kolách

"Od mala som mala problém s nadváhou a stále som s tým bojovala. Skúšala som rôzne diéty, ale vydržala som to vždy len pár dní. Potom som videla na známej jej zmenu, že sa to dá a ona mi odporučila tento online program.

Naučili ste ma správne jesť, nehladujem, ide to parádne a hlavne tam mám všetku podporu a pomoc. Schudla som 32kg a 140cm, čo je pre mňa zázrak, keďže predtym som nemohla dať dole poriadne ani 5kg.

Môj život sa úplne zmenil, inak sa stravujem, lepšie sa cítim, mám lepšiu kondičku a hlavne veľa energie, čo som predtým nemala. A hlavne, môžem si konečne v obchodoch kupovať to, čo sa mi naozaj páči...

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

Tento 21 denný program vám spolu s mojou podporou pomôže dostať sa zo stavu “Čo mám robiť, aby som konečne schudla a cítila sa lepšie?” do stavu “Super, prešli ešte len 2 týždne, jem pravidelne, chutne, viem čo mám robiť, nezaberá to veľa času a už cítim prvé výsledky.” 🙂

Pri dodržiavaní jedálnička v tomto 21 dennom programe zaručene napravíte všetky základné chyby v stravovaní. Väčšina jedál sú jednoduché a rýchle na prípravu a hlavne budete mať okrem prístupu do podpornej skupiny na facebooku aj moju online podporu a pomoc kedykoľvek to budete potrebovať - budem vám k dispozícii.

Budete presne vedieť čo jesť, aby ste mali výsledok, nebudete hladovať a dokonca sa čoskoro začnete aj lepšie cítiť. Z praxe je v tomto programe priemerný váhový úbytok okolo 3 kg za 21 dní.

Celkovo je jedálniček v programe zameraný na vyvážené stravovanie. V tomto programe dávam dôraz na minimálnu časovú náročnosť, ale zároveň dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín, aby telo dostávalo všetko, čo potrebuje

To zaručí, že nebudete hladní, nervózni, budete mať dokonca viac energie napriek tomu, že budete jesť menej. A zároveň budete chudnúť správne z tukov a nie zo svalov, aby ste si nespomalili metabolizmus (a to aj ak by ste vôbec necvičili)...

A čo je skvelé - aj keď je to program na 21 dní, môžete s nami pokračovať  ďalej aj v ďalších kolách, aby ste sa naučili čo najviac a výsledok si vedeli aj udržať. 

ČO VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE?

 • VSTUPNÚ KONZULTÁCIU
  Na nej si prejdeme online vaše aktuálne stravovanie, jeho slabé stránky a to, ako a prečo bude vyzerať nový jedálniček + čo odporúčam pre lepší výsledok.
 • RÝCHLE A VYVÁŽENÉ RAŇAJKY A VEČERE
  Budete mať odo mňa na celú dobu 21 dní VYVÁŽENÉ JEDLO vo forme nutričného kojktejlu, ktorého príprava trvá cca 1 minútu a chutí skvelo. Na výber máte 8 príchutí (VEGÁNSKE A BEZLEPKOVÉ bez umelých príchutí). Nieje problém doručenia aj v rámci zahraničia.
 • TIPY NA RECEPTY
  Vyše 60 TIPOV na vhodné recepty hlavne na obedy, ale aj olovrant či dezert.
 • KOMPLETNÝ SYSTÉM STRAVOVANIA
  Aby ste presne vedeli čo máte robiť a nestratili ste sa v tom.
 • MOJU OSOBNÚ PODPORU A MOŽNOSŤ SA PÝTAŤ
  Chcem sa uistiť, že to zvládnete, chápete a vieme spolu prípadne upraviť veci, ktoré by vám nesedeli či robili problém (napríklad vegetariánstvo, práca na zmeny a podobne..),
 • PODPORNÚ SKUPINU
  Viete využívať výhody členstva v našej podpornej a vzdelávacej uzavretej skupine na facebooku.
 • ONLINE CVIČENIE
  2x do týždňa môžete využívať aj naše online tréningy tabata (cca 20 min.), 2x týždenne "rýchlovky" (cca 10 minút) a víkendové minivýzvy.
 • ONLINE VZDELÁVANIE
  Aby ste si váhu vedeli aj udržať a rozumeli trochu viac stravovaniu a výžive, v skupine pre Vás máme pripravené aj vzdelávacie videá

Nemusíte sa báť, že by ste nevedeli čo variť - tento problém som vyriešila za vás.

Preto dostanete na inšpiráciu vyše 60 receptov na vhodné nízkotučné obedy či rýchle olovranty - stačí si vybrať. Suroviny, ktoré budete potrebovať na prípravu sú bežne dostupné v klasických obchodoch. Nájdete tam recepty na obedy aj z mäsa ale mnoho receptov je vhodných aj pre vegetariánov.

A čo už vôbec nemusíte počas programu riešiť, sú vhodné raňajky a večere. Budete mať odomňa k dispozícii kvalitné vyvážené jedlo vo forme koktejlu s vysokým obsahom bielkovín, vitamínov a minerálov a v minime kalórií. Stačí mať doma mlieko (ideálne klasické alebo z rastlinných sójový nápoj).

Je to skvelý pomocník, ktorý vám vyrieši hneď 3 základné problémy, ktoré ľudia pri chudnutí majú - nedostatok času, nedostatok bielkovín a nedostatok vitamínov a minerálov. Každá porcia obsahuje minimálne 25 vitamínov a minerálov, minimálne 4g vlákniny, 18g bielkovín a to len v 220 kcal.

Veľkou výhodou je aj to, že si ho viete pripraviť do minútky, takže okrem bonusov pre vaše telo vám šetrí čas, ktorý určite budete vedieť využiť aj lepšie 🙂 . Môžete si vybrať až z 8 bezlepkových a vegánskych príchutí samozrejme bez umelých sladidiel, farbív a aróm.

Nie je to žiadny "zázračný nápoj na chudnutie" alebo bežný proteín, ale plnohodnotné vyvážené jedlo, ktorým stačí pre zjednodušenie stravovania pri chudnutí nahradiť 2 klasické jedlá denne (najčastejšie raňajky a večere). V zahraničí, v časopise Health and Fitness, získalo od odborníkov aj ocenenie ako najlepšie raňajky.

Sama ho denne používam už vyše 16 rokov, pretože práve toto jedlo, spolu so zlepšením pitného režimu malo zásluhu na tom, že som sa cítila lepšie, schudla som a zlepšila som si zdravie. Milujem to, že mi výrazne šetrí čas strávený v kuchyni, nemusím neustále riešiť čo ráno zjem, aby som to stihla a zároveň dodala telu všetky potrebné vitamíny a minerály, ktoré v klasickom bežnom stravovaní naozaj chýbajú (a zároveň aby som nezjedla príliš veľa kalórií, no dodala telu aj vlákninu a bielkoviny, ktoré tak potrebuje).

Jednoduchosť je základ úspechu

Zaveďte do svojho stravovania konečne systém, ktorý je časovo nenáročný a vďaka ktorému budete mať  udržateľné výsledky. Telo začne dostávať to, čo potrebuje, upravia sa chúťky a začne sa zbavovať toho, čo nepotrebuje - teda nadbytočných tukov. A môže to vyzerať počas dňa napríklad aj takto (jedávame prevažne 5x denne) :

A viete čo je na tom celom najlepšie? Dôležitý dielik do skladačky úspechu? Nebudete na to sami, alebo budeme v tom spolu. Budete mať otázky? Môžete sa pýtať. Budete mať nejaký problém? Budeme spolu pracovať na jeho vyriešení. Budete strácať motiváciu? Stačí mi napísať. V programe bude preto vždy len toľko ľudí, koľkým sa viem naozaj osobne venovať  a bude to v uzavretej skupine len pre členov aktuálneho kola.


Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit.

Blažej za 2 mesiace -40cm po obvodoch.

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný a  nesmierne si to vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Mám velikánsku radosť ."


Prihlásením sa do programu získate zdarma vstupnú online konzultáciu na ktorej sa vám budem venovať, prejdeme si spolu stravovanie, ako bude vyzerať upravený režim a vyladíme chyby v jedálničku. Ak si na vstupnej konzultácii poviete, že ideme do toho, začíname pracovať na vašom výsledku 🙂 .

VSTUPOM DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO ZÍSKATE :

 • 2 JEDLÁ DENNE NA 21 DNÍ (42 porcií) - to sú 2 balenia vyššie spomínaného vyváženého jedla vo forme koktejlu, z ktorého si budete pripravovať svoje rýchle, výživné a nízkokalorické raňajky a večere (alebo ako iný chod podľa dohody). Pošlem vám ich kuriérom, ešte pred začatím programu.
 • JEDNODUCHÝ JEDÁLNIČEK, ktorý si budete vedieť prispôsobiť podľa vašich chutí aj podľa pracovného/mamičkovského denného režimu (samozrejme aj s mojou pomocou).
 • INŠPIRÁCIU NA VYŠE 60 RECEPTOV najmä na obedy a olovranty, ktoré sú nízkotučné a tak vám pomôžu lepšie dosiahnuť cieľ - prídu vám mailom (samostatne nepredajný pomocník, ktorý vám ušetrí hodiny času).
 • ODMERKA.
 • DOPRAVA KURIÉROM - kuriér vám doručí balíček na adresu, na ktorej sa dohodneme (aj v zahraničí).
 • MOJA ONLINE PODPORA - počas programu sa ma môžete čokoľvek pýtať, som vám celý čas k dispozícii (bežne stoja len konzultácie 30-150€ na hodinu/sedenie).
 • MOŽNOSŤ ZÚČASTŇOVAŤ SA PRAVIDELNE NAŠICH ONLINE CVIČENÍ (4x tyždenne časovo nenáročné ale efektívne tréningy).
 • ČLENSTVO V PODPORNEJ A VZDELÁVACEJ SKUPINE na facebooku.

TOTO VŠETKO MÔŽETE MAŤ

LEN ZA CENU 132€

A pri pokračovaní to bude budúcna ešte menej 😉

Chcete ísť do toho a mať svoj výsledok?

Jednoducho sa prihláste tu na konzultáciu a rezervujte si tak svoje miesto v programe

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, NEBUDE UŽ MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA DO TOHTO KOLA.

Nestihli ste to ? Chcete začať chudnúť hneď aj keď bez tohto online programu, a potom pokračovať v najbližšom kole ? PÍŠTE MI TU >>

A MÁM TU PRE VÁS PRE EŠTE VÄČŠIU PODPORU  ĎALŠIE DVA BONUSY

1. PLÁNOVAČ

Vznikol ako podpora a motivácia na ceste za vašim cieľom a je v elektronickej forme vo formáte PDF (ideálne na vytlačenie).

 • Uľahčí vám plánovanie jedálnička či nákupov na každý týždeň.
 • Je motivačný a podporujúci.
 • Nájdete v ňom návod ako ho využiť na maximum.
 • Obsahuje dôležité pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

2. ZVUKOVKY

Tento bonus vznikol nedávko ako novinka, keď som rozmýšľala, ako by som vás ešte mohla podporiť, potiahnuť...

Chcela som niečo, kde vám jednoducho a v skratke odovzdám rôzne myšlienky skôr na uvedomenie a zmenu myslenia...

Témy, ktoré som zatiaľ zaradila boli napríklad - Zmena normy (presvedčenia a zvyky), Ako sa so sebou rozprávame, Keď mi zvýši čas, Nutričná hustota jedla ...

Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné.

Prvá fotka je na začiatku, druhá po 21 dňoch a posledná po 5. mesiacoch)*. Dnes už Lucka patrí do nášho tímu a pomáha s nami ďalším 🙂 .

A aj takto to môže vyzerať, ak to o 21 dní neskončí. A ako hovorí Lucia :

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

*Všetky výsledky na tejto stránke sú reálne od našich klientov z 21 denného programu. Každé telo je iné a výsledky sa samozrejme líšia. Preto ich na stránke nájdete viac ako ukážku toho, čo môže človek vďaka tomuto programu dosiahnuť.

MÁTE STÁLE NEJAKÉ POCHYBNOSTI?

Naozaj chcete schudnúť, program sa vám páči, no neviete, či vám bude koktejl chutiť? Či to bude to pravé pre vás ?

Chápem, a myslela som aj na to. Za svojim programom aj koktejlom či prípadnými doplnkami si stojím, sama ich mám vyskúšané a denne ich používam ako súčasť môjho zdravšieho životného štýlu.

A preto odomňa dostávate garanciu, že ak si poviete, že vám koktejl, či čokoľvek z doplnkov, na ktorých sa prípadne dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí, aj keď je už balenie otvorené a používané - stačí mi poslať zvyšok o ktorý nemáte záujem a za vrátené balenie vám pošlem plnú sumu.

To znie fér že 🙂 ?

NEMÁTE ČO STRATIŤ IBA ZÍSKAŤ

 • raňajky a večere na 21 dní,
 • inšpirácia na vyše 60 vhodných receptov,
 • odmerka,
 • doprava kuriérom
 • moja online podpora
 • vzdálavacia videá
 • online cvičenia 2x týždenne tabata, 2x týdenne 15 minútovky, víkendová aktivita
 • členstvo v podpornej a vzdelávacej skupine na facebooku,
 • bonusový plánovač,
 • bonusové zvukovky.

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená NIKDY

(a v mnohých prípadoch už včera bolo neskoro...)

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo už teraz. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si tak svoje miesto v programe.

ČLENSKÉ JE LEN 132€ - zahŕňa aj 2 balenia vyváženého jedla (2 jedlá denne na 21 dní) spolu s kuriérom a odmerkou

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, NEBUDE UŽ MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA DO TOHTO KOLA.

Nestihli ste to ? Chcete začať chudnúť hneď aj keď bez tohto online programu, a potom pokračovať v najbližšom kole ? Píšte mi tu >>

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Po kliknutí na tlačidlo "chcem schudnúť" vás automaticky presmeruje na krátky formulár so základnými otázkami o vašom stravovaní a vašom cieli, ktorý potrebujete vypísať, čím sa zároveň nezáväzne prihlasujete.

Na základe toho vám budem následne písať alebo telefonovať, aby sme si dohodli online konzultáciu.

Program robíme približne raz za 5 týždňov a do prebiehajúceho kola sa už vstúpiť nedá, ak ste nestihli začiatok musíte počkať do ďalšieho kola (alebo mi napíšte, začnete individuálne a potom sa už len pridáte).

ČO VÁS EŠTE MÔŽE ZAUJÍMAŤ?

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Toto sa mi naozaj ešte nestalo, nakoľko tých receptov je až vyše 60 na 21 dní, takže si tam určite nájdete tie svoje 🙂 .Recepty, ktoré vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, prípadne sa ma opýtať na inú alternatívu. Zvyknem pridávať aj nejaké vhodné recepty aj do našej uzavretej facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny beztukový ani nízkosacharidový režim, žiadne obmedzené časy na jedenie, ani hladovka. Práve naopak, ide o pravidelné vyvážené stravovanie so zníženým príjmom tukov, takže by to nemal byť problém. No samozrejme ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku konzultácie (je to aj jedna z otázok v online formulári). Koktejly sú dokonca vhodné aj pre vegánov a celiatikov. A ku kojeniu - sama som mala toto stravovanie popri kojení a tento program už absolvovalo mnoho kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka spomínanému nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj pri kojení (čo bolo skoro 2,5 roka).

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete nosiť vlastné alebo si môžete vybrať nízkotučnejšiu verziu z jedál v práci. Stačí to len spomenúť v konzultácii a niečo spolu vymyslíme :). Vždy je to len o tom, že kto chce, hľadá riešenia, kto nechce hľadá problémy.

Čo bude po skončení 21 denného programu?

Ak budete chcieť (samozrejme budem rada), pokračujeme v spolupráci a naučím vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa vašich potrieb a cieľov, a čo neskôr robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy. Mojim cieľom je, aby ste sa naučili postupne sami zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si každý časom vedel nastaviť vhodný jedálniček viac menej sám. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie klientov (napríklad aj v uzatvorenej facebook skupine) .

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov hovorím - áno. Už sa mi pár krát stalo, že mi človek neskôr povedal, že si myslel, že to stačiť nebude a neskôr bol prekvapený, že s tým nemal žiadny problém. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny + vláknina, vitamíny a minerály. Niekomu môže pár dní trvať, kým si telo zvykne na zmenu - hlavne ak sa jedlo veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Každé telo je iné, no väčšina klientov to má úplne v pohode už od začiatku a práve si túto zmenu dosť chvália 🙂 . A samozrejme ak by sa niečo vyskytlo, stále platí spomínaná 30 denná garancia vrátenia peňazí. Takže rozhodnutie je úplne bezpečné.

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite odporúčam (je aj súčasťou nášho programu), no ak vám to zdravotný stav neumožňuje, alebo si na to momentálne naozaj neviete vyhradiť čas, cvičiť samozrejme nemusíte - prípadne len to, čo máte povolené. Ak s nami ale cvičiť budete, uvidíte, ako sa vám zlepší kondícia 🙂 .

Kedy potrebujem zaplatiť tých 132€?

Až po dohode na online vstupnej konzultácii, ktorá je automaticky zdarma ešte pred začiatkom.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať - napíšte mi na monika@spolutodame.sk .

PREČO BY STE SA MALI PRIHLÁSIŤ HNEĎ TERAZ?

Mnoho ľudí veci odkladá na neskôr. A hlavne také, ktoré nepozná alebo sa ich tak trochu obáva. Možno sa vám tento program páči, ale tiež zvažujete, či by ste sa nezapojili neskôr, inokedy, nabudúce... No dovolím si dať vám zo skúseností jednu radu (pretože viem, že veci sa nezmenia len tak, samé od seba).

Neodkladajte svoj sen na neskôr alebo keď raz bude vhodná doba, pretože neskôr často znamená nikdy

Prihláste sa a poďte so mnou zmeniť svoje stravovanie a telo. Jednoducho kliknite na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervujte si svoje miesto hneď teraz.

ČLENSKÉ JE LEN 132€ - zahŕňa aj 2 balenia vyváženého jedla (2 jedlá denne na 21 dní) spolu s kuriérom a odmerkou

POZOR! KEĎ ČASOMIERA VYPRŠÍ, NEBUDE UŽ MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA DO TOHTO KOLA.

Nestihli ste to ? Chcete začať chudnúť hneď aj keď bez tohto online programu, a potom pokračovať v najbližšom kole ? Píšte mi tu >>