Necítite sa dobre vo svojom tele a pri pohľade do zrkadla by ste sa najradšej vyparili?

Túžite si vyformovať postavu, aby vyzerala dobre aj v plavkách?

Potrebovali by ste správne vedenie a presný jednoduchý návod ako na to, aby ste konečne nestrácali čas ani peniaze?

POTOM  STE  TU  SPRÁVNE, ČÍTAJTE  ĎALEJ A ZISTÍTE

 • čo potrebujete zmeniť, aby telo začalo rýchlejšie spaľovať nadbytočné tuky a naštartovali ste metabolizmus,
 • ako jednoduchým spôsobom upraviť stravovanie, aby ste začali meniť svoje telo hneď teraz s konkrétnym jedálničkom s receptami,
 • riešenie ako schudnúť tak, aby ste neboli hladné nespokojné klbko nervov, ale aby ste sa pri tom aj lepšie cítili a mali viac energie.

Naďa za 3 mesiace v programe zhodila 56cm

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja s a cítim výborne.

A zaujímavé je že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

Nechajte sa viesť, začnite jesť inak a sledujte, čo sa bude diať !

Volám sa Monika Erényi a pomáham ľuďom zdravo schudnúť jednoduchou úpravou stravovania aj za pomoci zdravých náhrad jedla a kvalitných doplnkov.

Mám za sebou mnoho školení od odborníkov na výživu a lekárov na Slovensku, či v zahraničí. Dôležitá je však prax, výsledky a spokojnosť klientov, ktorí sa na seba začínajú pozerať do zrkadla zas s radosťou.  

No bola doba, kedy som aj ja ako mladý človek potrebovala zmenu. Tiež som si prešla úpravou stravovania, začala som do tela dodávať kvalitnú výživu, viac vody a zlepšila som si tak postavu aj zdravie.

Dnes som už mamina, ktorá vie aj to, čo sa deje s postavou počas tehotenstva a čo je to po pôrode, a tak z vlastných skúseností radím aj mamičkám, ako bezpečne chudnúť a to aj pri kojení a časovej vyťaženosti.

Prečo som pripravila program

21 dní pre krajšie telo?

Pretože viem, že ľudia sa môžu lepšie cítiť a byť spokojnejší pri pohľade do zrkadla a stačí tak málo. Potrebujú len vedieť ako na to správne - jednoduchý NÁVOD A VEDENIE. 

Ak chcete niečo dosiahnuť v akejkoľvek oblasti, máte vždy DVE možnosti. Skúšať to na vlastnú päsť - postupne si hľadať informácie, možnosti a testovať metódou pokus omyl ALEBO sa necháte viesť od niekoho, kto túto cestu už má za sebou. Od niekoho so skúsenosťami, kto Vás povedie k tomu Vášmu cieľu skratkou.

Uvedomujem si, že dnes je doba, kedy nikto na nič nemá čas. Ľudia nestíhajú jesť, chystať si viac zdravých jedál denne, pri každej otázke či probléme chodiť niekde na osobné konzultácie a neustále riešiť, čo bude asi tak vhodné dnes pripraviť. Na vstupných konzultáciách presne vidím, ako vyzerá bežné denné stravovanie dnes a že ak sa aj človek snaží žiť zdravšie, stále to nieje ono a niečo tomu chýba.

Ale čo ak Vám poviem, že v programe 21 dní pre krajšie telo mám pre Vás presný systém jednoduchého zdravého stravovania, s ktorým budete chudnúť, lepšie sa cítiť a dokonca ho celý viete absolvovať z pohodlia domova? Režim Vám maximálne uľahčím a zefektívnim hlavne jednoduchými rýchlymi raňajkami a večerami formou kvalitného nutričného koktejlu, ktorý je svetová jednotka v regulácii váhy. Jediné čo potrebujete, je chcieť zmenu a dodržiavať odporučené stravovanie. 

 • Šetrite čas, peniaze a vyhnite sa metóde pokus-omyl
  Už žiadne "zaručené rýchle" tipy na chudnutie z internetu a časopisov, ktoré so zdravým stravovaním a úpravou metabolizmu často nemajú nič spoločné. Dostanete konkrétny návod a overený systém, ktorý funguje - stačí ho dodržiavať.
 • Využite výhodu konkrétneho jedálnička s receptami
  Viete čo jesť, čo nakúpiť aj ako si to pripraviť. Jednoducho si začnete vytvárať nový návyk stravovania bez stresov z toho, či budete chudnúť zdravo úpravou metabolizmu.
 • Budete nie len lepšie vyzerať, ale sa tak aj cítiť
  Zdravé chudnutie nie je len o znížení kalórií, ale aj o tom, čo v tých kalóriách telu dáte. Vďaka tomuto stravovaniu budete mať aj viac energie, budete sa cítiť ľahšie a lepšie.
 • Získajte možnosť osobného prístupu a podpory
  Ešte pred začiatkom programu si prejdeme online alebo osobnú vstupnú konzultáciu, aby som o Vás niečo vedela a ani v priebehu programu v tom nebudete sami. Máte moju plnú podporu a možnosť konzultovať čokoľvek počas celej doby spolupráce, takže sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť.

Predstavte si, že sa pozeráte do zrkadla a usmievate sa. S radosťou si skúšate nové oblečenie a neviete si vybrať, pretože všetko na Vás vyzerá super. Už sa tešíte na leto a krásne nové šaty či plavky, ktoré si vyberiete.

Máte viac energie, nemáte už také chute na sladké a aj po schodoch výjdete s väčšou ľahkosťou a cítite sa celkovo tak mladšie.

Skvelé že? A najlepšie je, že to nemusí byť len predstava, ale realita už o pár týždňov či mesiacov ;).

Blažej za 2 mesiace v programe zhodil 40cm

"S výzvou som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Ja mám velikánsku radosť👍💪."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 


ZAPOJTE SA AJ VY A NAŠTARTUJTE SVOJE NOVÉ JA !

Ak viete o čom je program a poznáte podmienky účasti, môžete  sa rovno zapojiť kliknutím na tlačidlo CHCEM SA ZÚČASTNIŤ.  AK NIE, ČÍTAJTE ĎALEJ.

AKO VYZERÁ STRAVOVANIE V PROGRAME 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO?

Základom stravovania počas týchto 21 dní je jedálniček zameraný na zníženie príjmu tukov alebo sacharidov. Zároveň v ňom dávam dôraz na dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín. A to je základ úspechu.

Je dokázané, že zníženie príjmu tukov alebo sacharidov vedie k väčšiemu úbytku telesného tuku a preto je to skvelý štart pri chudnutí. Sami si môžete vybrať, ktorý typ výzvy Vám bude viac vyhovovať. 

Stravovací režim pozostáva z vyvážených raňajok a večerí, formou nutričného nízkokalorického koktejlu, ktorý je plnohodnotnou náhradou bežnej stravy a veľkou výhodou okrem chuti je to, že ho pripravíte za minútku, takže šetrí aj čas

Ďalej dostanete konkrétne tipy na jednoduché desiaty, vzorové recepty na obedy a olovranty a tiež zoznam hlavných potravín, ktoré z jedálnička na 21 dní vyškrtnete alebo výrazne obmedzíte.

SUPER, CHCEM ÍSŤ DO TOHO, ČO TO BUDE STÁŤ?

Jediné, čo si platíte je to, čo zjete :

 • NUTRIČNÝ KOKTEJL - základná súčasť stravovania, ktorá sa nepredáva bežne v obchodoch, takže si ho u mňa potrebujete objednať (v 21 dennom programe bude slúžiť ako zdravé nízkokalorické a rýchlopripraviteľné raňajky a večere) a

S T O J Í    4 3 , 6 0 € 

 • DOPLNKY, ak sa na nich po konzultácii dohodneme (nie sú podmienka ale určite výhoda)
 • KLASICKÉ POTRAVINY z obchodu, z ktorých si budete pripravovať obedy a olovranty podľa receptov

Všetko ostatné máte u mňa ZDARMA

 • INDIVIDUÁLNU VSTUPNÚ KONZULTÁCIU (online alebo osobne v Košiciach)
 • JEDÁLNIČEK S RECEPTAMI
 • MOJA OSOBNÁ PODPORA - som Vám k dispozícii počas celej doby spolupráce. Roky mojich skúseností  môžete teraz využiť vo svoj prospech a vyťažiť z toho pre seba maximum.

A prečo si za to nepýtam nič naviac?

Viem, že za tým, čo dnes viem sú roky skúseností a aj vzdelávania, ktoré som si platila. Aj že pripraviť tento program a všetko okolo neho ma stálo veľa hodín (často nočnej práce) popri mojom drobcovi. No mojim cieľom je, aby tento program bol čo najdostupnejší pre všetkých ľudí, ktorí chcú zmenu a sú ochotní na sebe pracovať.

Tak veľa ľudí je v dnešnej dobe nespokojných, rieši chudnutie, či zdravie a bohužiaľ nie každý si môže dovoliť investovať do toho veľa peňazí. Preto som minimálny členský program pripravila tak, aby bol dostupný naozaj pre každého a napriek tomu ste videli a cítili výsledok už za 21 dní.

MÁM PRE VÁS DOKONCA EŠTE BONUS NAVIAC

21 DENNÝ PLÁNOVAČ

 • miesto na plánovanie svojho jedálnička či nákupov na každý týždeň,
 • motivačné citáty,
 • návod ako tento plánovač využiť na maximum,
 • prečo je to skvelá pomôcka ak s ním správne pracujete,
 • pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

Tento bonus je len v rámci tohto programu a nie je možné ho inak získať.

+ PRE KOŠICE AJ OSOBNÉ SLUŽBY ZDARMA

1x TÝŽDENNE CVIČENIE

Vždy vo štvrtok o 17,30 sa stretávame v telocvični v centre mesta a cvičíme spolu TABATU, ktorá je pre našich klientov ZDARMA. Každý cvičí podľa svojich možností, schopností a postupne si zlepšuje kondíciu.

Náš FitClub sa nesie v priateľskej a podporujúcej atmosfére a ak ste mamička a nemáte kde dať svoje ratolesti, na cvičenie môžete prísť pokojne aj s deťmi. Na cvičení ich je vždy zopár, vrátane môjho drobca :).

PRÍSTROJOVÁ ANALÝZA

Na osobnej konzultácii budete mať ZDARMA prístrojovú analýzu tela. Budete tak presne vedieť na čom ste a na pravidelných kontrolách uvidíte, ako postupujete.

Zistíte stav Vášho tela (svaly, tuky, voda, metabolický vek...) a budeme tak presne vedieť, koľko ste schudli práve z tuku. Tieto analýzy robíme klientom z Košíc vždy pravidelne na kontrolu správneho chudnutia a úpravy metabolizmu.

A AK BY VÁM NIEČO NEVYHOVOVALO?

Pokiaľ si poviete, že Vám koktejl, či čokoľvek z nutričného programu, na ktorom sa dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. To znie fér, že? 

ĎALŠIE VÝSLEDKY 

Martina - mamička 3 detí na materskej, 33 rokov

Martinu trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dennej výzvy schudla 3,5kg, 17cm po obvodoch (z čoho 8cm bolo len brucho) a bola menej unavená. A čo na to povedala?

"Už pred výzvou som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme celý čas v kontakte len cez internet, keďže nie je z Košíc. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Juraj - živnostník, 46 rokov

Juraj schudol 15cm po obvodoch, 3,5kg, čo sa odrazilo hlavne na bruchu.

"Bez úpravy stravy týmto režimom a cvičenia by to bolo určite oveľa ťažšie. Samozrejme je to pre mňa len začiatok - pokračujem ďalej a idem za svojim cieľom." (Na konci môžete vidieť, ako sa Jurajovi darí pokračovať)

Janka - mamička 2 detí, 32 rokov

Janka počas výzvy za 21 dní schudla 3,6kg tuku a po obvodoch 14cm.

Želmíra - poisťovňa, 40 rokov

Želka počas výzvy za 21 dní schudla 5,4kg. "Cítim sa lepšie a aj nálada je super ."

PODMIENKY VÝZVY

 • absolvovať vstupnú konzultáciu online alebo osobne
 • dodržiavať dohodnutý jedálniček (recepty dostanete mailom podľa dohody)
 • raňajky a večere nahradiť odporučeným nutričným koktejlom + prípadné doplnky na podporu po dohode podľa konzultácie (objednávate u mňa)
 • ideálne cvičiť aspoň 2-3x týždenne 45 minút alebo menej kratších domácich cvičení podľa dohody (ak Vám to zdravotný stav umožňuje)
 • odfotiť sa + premerať si obvody pred výzvou aj po výzve (ja Vám na záver pripravím fotku PRED-PO a zverejňujú sa samozrejme fotky len so súhlasom účastníka 🙂 )

CHCETE AJ VY

PODOBNÉ VÝSLEDKY?

NEVÁHAJTE A PRIHLÁSTE SA DO VÝZVY TERAZ.

 

Do stredy 31. 1. 2018 do polnoci potrebujem mať už uzavreté všetky online konzultácie, takže odporúčam nenechávať si nahlasovanie na poslednú chvíľu a poriadne sledovať mailovú schránku, pretože hneď po nahlásení Vám príde mail s inštrukciami ku konzultácii. Ďakujem ;).

KEDY VLASTNE ZAČÍNAME ?

Začiatok výzvy je 5. 2. 2018. Prihlášky však uzatvárame už 28. 1. 2018, pretože je potom potrebné absolvovať vstupnú konzultáciu najneskôr do 31. 1. 2018, nakoľko si ešte potrebujete po zaslaní receptov pripraviť chladničku a špajzu potravinami na výzvu + Vám musí domov doraziť koktejl alebo dohodnutý program ;).

Čo Vás ešte môže zaujímať

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať na monika@spolutodame.sk .

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Nie je to žiadny problém. Recepty, ktoré Vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, Prípadne sa opýtať na inú alternatívu. Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny úplne beztukový ani bezsacharidový režim (podľa typu výzvy) ani o hladovku, ale o pravidelné zdravé stravovanie so zníženým príjmom tukov, takže v tom nevidím problém, no ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa na to opýtať hneď na začiatku. Výzvu už absolvovalo viacero kojacich mamičiek.

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete výnimočne nosiť vlastné alebo si vybrať nízkotučnú alebo nízkosacharidovú verziu (podľa typu výzvy). Stačí to spomenúť v konzultácii a niečo vymyslíme. Poradím, aké jedlá si vyberať, alebo vymyslíme nejakú alternatívu :).

Čo bude po skončení 21 dennej výzvy?

Ak bude z Vašej strany záujem, pokračujeme v spolupráci a naučím Vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa Vašich potrieb a cieľov a čo robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy, prípadne pre ďalšie chudnutie. Mojim cieľom je dosiahnuť, aby sa klient naučil postupne sám zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si vedel pripraviť vhodný jedálniček sám, preto pripravujem aj špeciálne sekcie pre klientov online do budúcna zdarma.

UŽ VIETE VŠETKO ČO POTREBUJETE A CHCETE SVOJU POSTAVU VYLEPŠIŤ?

Pridajte sa k absolvenom predošlých kôl výzvy a dosiahnite svoj cieľ rýchlejšie a efektívne. Zbavte sa nadbytočných tukov a pozerajte sa na seba do zrkadla s obdivom :). Výzva je ideálna na naštartovanie výsledku, na ktorom vieme pracovať spolu aj naďalej, napríklad ako s Jurajom (výsledok po 21 a 90 dňoch) alebo Ľubicou, ktorá schudla už 30kg.

               

TAK ČO, IDEME DO TOHO?  

Stačí kliknúť na tlačidlo CHCEM SA ZAPOJIŤ DO VÝZVY

a rezervovať si miesto.