Chcete naozaj zdravo a efektívne schudnúť?

STIAHNITE SI E-BOOK ZDARMA a osvojte si 5 základných pravidiel zdravého chudnutia s BONUSOM, vďaka ktorému chudnutie výrazne zefektívnite, ušetríte čas a predídete jojo efektu.

paperbackstanding2_693x872-2

0
ľudí už má tento e-book

Kto vlastne som

Som mamina, manželka a zároveň nadšená propagátorka zmeny životného štýlu a efektívneho chudnutia za pomoci kvalitných doplnkov a zdravých náhrad jedla. Rada pomáham ľuďom zlepšiť ich postavu, zdravie a tým aj zdravé sebavedomie, ktoré s tým úzko súvisí.

Mám za sebou viacero školení na Slovensku aj v zahraničí s lekármi, odborníkmi na výživu a chudnutie. Sama som si prešla zmenou životného štýlu, čo sa odrazilo na zlepšení zdravia a v neposlednom rade aj na zlepšení postavy - hlavne po pôrode.

Som tiež certifikovaná lektorka cvičenia s kočíkom pre mamičky a spoluorganizátorka nášho podporného cvičenia 24 FitClub Košice - cvičenie pre každého.

Ako vám môžem pomôcť

Ak nie ste spokojná so svojou váhou a chcete vedieť ako schudnúť zdravo, efektívne a aké doplnky vám v tom pomôžu a uľahčia celý proces, ste tu správne a ako prvé odporúčam STIAHNUŤ SI E-BOOK ZDARMA, vďaka ktorému pochopíte a osvojíte si 5 základných pravidiel zdravého chudnutia. Užitočné rady vám pomôžu tieto pravidlá jednoduchšie zaviesť do praxe pre udržateľné výsledky.

Žiadne hladovky ani diéty s jojo efektom, ale recept na to, ako sa prejesť k lepšej postave. Naučím vás jednoduchý a hlavne účinný princíp stravovania, ktorý ak dáte do praxe, prinesie vám výsledky.

Zaveďte do svojho jedálnička aj tipy a odporúčania z BONUSOVEJ ČASTI E-BOOKU. Zlepšíte tým efektivitu chudnutia a hlavne si denný stravovací režim maximálne zjednodušíte.

ČO NA TO KLIENTI

Keď som pribrala, lekári s tým nič nerobili a keď sa mi u vás ponúklo riešenie, tak som sa toho hneď chytila. Ľudia by si mali hlavne uvedomiť, že zdravie je na prvom mieste a že sa potom budú lepšie cítiť a mať viac energie. Viem to, lebo ja sa cítim veľmi dobre a preto to určite odporúčam. Som hlavne taká vitálna. Aj v robote hovoria, že len behám po tej škole hore dole, ale ja cítim takú energiu. Predtým som bola dosť unavená, chodila som na hematológiu s krvou, mala som problém s pečeňou, ale už sa mi aj to upravilo. Každý je prekvapený a chvália ma, že dobre vyzerám a že pobehujem, lebo pred tým som tak pomaly chodila. Metabolický vek sa mi na analyzéry znížil zo 71 na 44 rokov a to mám 55 rokov. Schudla som 43 cm z pásu, z bokov 26 cm a konfekčná veľkosť z XL na M.
Katka Žuhovská
"Naučil som sa stravovať, začal som cvičiť a makal som na sebe. Na prvej analýze tela som vážil 105,1kg, tuky som mal 26,1% a metabolický vek 53 rokov. Po 3 mesiacoch je váha 96kg, tuky klesli na 20,7% a metabolický vek na 36 rokov. Cítim sa lepšie, mám lepšiu kondíciu, nebolia ma kĺby, nie som zadýchaný a už si viem zaviazať šnúrky na topánkach, čo bolo predtým kvôli bruchu dosť náročné..."
Juraj Sudzina, 46 rokov, živnostník
"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov. Ja, manžel aj moje malé detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Radi chodíme aj cvičiť do vášho FitClubu. Detičky si beriem so sebou a to je pre mňa veľké plus, pretože nemusím riešiť babysitting a môžem byť s nimi aj keď cvičím. Veľký význam pre mňa majú aj kontrolné merania, pretože vždy viem že som ok a všetko ide ako má. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM pre Moniku a Tibora za všetkooo a za to že som konečne sama so sebou spokojná 😊."
Lucia Hegedušová27 rokov, mamička 2 detí na materskej

SLUŽBY V KOŠICIACH

Analýza tela

Ak chcete zmenu, je dobré vedieť, ako je na tom vaše telo práve teraz. Zistite koľko máte svalov, aká je ich kondícia, koľko máte tuku v jednotlivých častiach tela, zanesenie tela, spaľovanie alebo aj metabolický vek...

Cvičenie s kočíkom

Schudnite a dostaňte sa do formy po pôrode aj popri materskej a vašom bábätku. Už nemusíte robiť kompromisy, ani byť závislí od opatrovania. Zabavíte sa, zacvičíte si a to všetko za spoločnosti vášho drobčeka. 

24 FitClub Košice

Cíťte sa fit, naberte kondičku a schudnite podľa svojich predstáv. Okrem úpravy stravy dosiahnete ideálne výsledky tak, že pridáte aj viac pohybu. Preto sme pre vás pripravili v Košiciach aj 24 FitClub - cvičenie pre každého. 

POSLEDNÉ ČLÁNKY NA BLOGU

Vedeli ste, že to, ako od začiatku pristupujete k chudnutiu a ako o ňom premýšľate, výrazne vplýva…
Celý článok
Zažili ste to už možno aj vy a možno to práve teraz riešite. Ste dve - jedna,…
Celý článok

KONTAKT

Monika Erényi

Nadšená propagátorka zmeny životného štýlu, efektívneho chudnutia aj za pomoci kvalitných doplnkov a lektorka cvičenia s kočíkom.

Môžete mi napísať na:

monika@spolutodame.sk

 

Na facebooku ma môžete odberať tu :

FB - Monika Erényi

 

E-BOOK ZDARMA

Osvojte si 5 základných pravidiel zdravého chudnutia a zistite, čím si chudnutie dokážete výrazne zefektívniť, ušetriť čas a predísť jojo efektu.