Online program, kde sa naučíš jednoducho stravovať, ale tiež meniť svoje myslenie a prístup, aby si konečne výsledky nie len dosiahla, ale si ich aj udržala.

To, prečo si tu a hľadáš riešenie ako schudnúť, nie je len o čísle na váhe, že?

 • Je to o pocite, ktorý máš keď sa na seba pozeráš doma do zrkadla alebo keď si chceš kúpiť nové oblečenie.
 • Keď si pozeráš staršie fotky tajne si želáš, aby si sa cítila a vyzerala zas ako predtým.
 • Možno chceš mať aj viac energie, aby si vedela lepšie držať tempo so svojimi deťmi.
 • Cítiš sa už unavená z neustáleho boja s kilami navyše a ďalšieho jojo efektu.
 • Prípadne si už znechutená z toho, že ak už niečo skúsiš, tak pri tom dlho nevydržíš.

A ja to chápem, pretože každá žena, ktorá stojí pred rozhodnutím zmeniť svoje telo a svoj život, má svoj príbeh plný výziev, obáv ale zároveň aj veľkú túžbu po zmene.

 

No čo ak by som ti povedala, že existuje spôsob, ako sa môžeš znovu cítiť skvele vo svojom tele, mať viac energie a pozerať sa na seba do zrkadla opäť s radosťou aj keď nemáš úplne čas na rozdávanie a hlavne bez hladovania, či chodenia do fitka ? 

 
 • Kde vieš presne, čo jesť a čo robiť, bez toho, aby si sa musela cítiť neustále obmedzovaná a hladná.
 • Kde na to nebudeš sama, aby si zas o pár dní nestratila ten správny smer.
 • Kde nepotrebuješ kopec času na zložitú prípravu jedál či hodiny strávené vo fitku, keďže to asi nieje tvoj cieľ.
 • Kde máš konečne možnosť pozrieť sa na chudnutie aj inak ako len na diétu a naučiť sa, ako si svoj výsledok dlhodobo udržať...

Toto ale nie je len ďalší prísľub nejakého rýchleho riešenia bez snahy,, výsledku bez práce na sebe, či zázračnej diéty.

Toto je pozvánka na cestu, na ktorej sa budeš posúvať a meniť spôsob, akým premýšľaš o jedle, o pohybe, ale aj o sebe a nezaberie ti to ani veľa času.

"V programe som schudla 32kg a 140cm, čo je pre mňa zázrak, keďže predtým som nemohla dať dole poriadne ani 5kg."

Blanka, mamina 2 detí

*Výsledky na tejto stránke sú od klientiek z nášho online programu s ich súhlasom ako ukážka toho, čo môže človek pri spolupráci so mnou dosiahnuť.

"Od mala som mala problém s nadváhou a stále som s tým bojovala. Skúšala som rôzne diéty, ale vydržala som to vždy len pár dní a nebola som schopná v tom pokračovať, takže som vždy bola na tom istom.

Rada som nakupovala, ale stále som bola zo seba smutná, že si nemôžem kúpiť to, čo sa mi páči a musela som sa obmedzovať. No potom som videla na známej jej zmenu a ona mi odporučila váš program.

Naučili ste ma správne jesť, nehladujem, ide to parádne a hlavne tu mám veľkú podporu a pomoc.

Schudla som 32kg a 140cm, čo je pre mňa zázrak, keďže predtým som nemohla dať dole poriadne ani 5kg.

Môj život sa úplne zmenil. Inak sa stravujem, lepšie sa cítim, mám lepšiu kondičku a hlavne veľa energie, čo som predtým nemala. A hlavne, môžem si konečne v obchodoch kupovať to, čo sa mi naozaj páči..."

Kto som?

Volám sa Monika Erényi a pomáham ženám zdravo a jednoducho chudnúť tak, aby boli so sebou spokojné.

Ukážem ti, že je aj iná možnosť ako sa dá vyzerať a cítiť lepšie, než len klasické diéty, hodiny vo fitku, či komplikované režimy, na ktoré aj tak nemáš čas a najskôr ani chuť, tak ako ja...

Preto ťa naučím porozumieť základom stravovania, správneho prístupuukážem ti jedlá a kvalitné doplnky, ktoré ti pomôžu dosiahnuť výsledok, uľahčiť život a tiež ušetriť čas.

Chceš sa to naučiť?

Predstavujem ti online program

Nové telo vo výstavbe 

 • Viac než len diéta či ďalší jedálniček
  Toto je plán k novému životnému štýlu - od flexibilného jedálnička na mieru cez možnosť využiť online krátke pravidelné cvičenia až po správne nastavenie sa, podpornú komunitu ale aj moju osobnú podporu.
 • Žiadne hladovanie
  Naším cieľom je naučiť ťa, ako si užívať jedlo a zároveň dosahovať svoje ciele. Súčasťou programu sú chutné a jednoduché recepty, ktoré si zamiluješ a ktoré ti nebudú pripadať ako veľké obmedzenia (môžeš aj sladké aj pečivo, naučím ťa ako).
 • Prístup k chudnutiu
  Zameriame sa nielen na to, čo ješ a ako cvičíš, ale aj na to, ako o tom premýšľaš. Pretože práve tvoj prístup je kľúčom k trvalým výsledkom - nastavíme ťa na úspech.

"Konečne viem stáť pred zrkadlom a úprimne sa na seba s radosťou pozrieť, čo predtým nebývalo, lepšie sa cítim a beriem oveľa menej liekov."

Evka, 60 rokov

*Výsledky na tejto stránke sú od klientiek z nášho online programu s ich súhlasom ako ukážka toho, čo môže človek pri spolupráci so mnou dosiahnuť.

"To, prečo som ja hľadala zmenu, bolo síce v prvom rade zdravie, ktoré som nutne potrebovala riešiť, ale samozrejme uvedomovala som aj to, že mám nadváhu a chcela som sa páčiť hlavne sama sebe.

Predtým som už skúšala delenú stravu, polovičné dávky jedál, obmedzila som pečivo, no nič nepomáhalo a vždy sa dostavil jojo efekt. Preto som do programu išla s tým, že to skúsim a uvidím. Nemala som čo stratiť.

Výsledky na seba ale nenechali dlho čakať. Dnes už beriem oveľa menej liekov (vysadili mi aj niekoré, ktoré lekári tvrdili, že sa vysadiť nedajú). Upravilo sa mi toho veľa, napríklad aj tlak a tep.

A ten úžasný pocit, keď konečne viem stáť pred zrkadlom a úprimne sa na seba s radosťou pozrieť, čo predtým tak nebývalo.

Mám viac energie, chuti do života, konečne vládzem napríklad behať za vnučkou ak treba a v neposlednom rade si vážim samú seba.

Veľmi mi pomohol systém v stravovaní, ktorý funguje a vďaka ktorému už nemám vlčí hlad. A super je, že sa dá zvládnuť aj v hektickej práci akú mám.

A veľmi mi pomohli aj vaše rady a vedenie. Som veľmi rada že vás mám, ste úžasní v tom, čo robíte - ďakujem .”

Zavediem do tvojho stravovania konečne jednoduchý a časovo nenáročný systém, vďaka ktorému budeš mať udržateľné výsledky. Telo začne dostávať čo potrebuje, upravia sa chúťky a začne sa zbavovať toho, čo nepotrebuje - teda nadbytočných tukov. A môže to vyzerať počas dňa napríklad aj takto (jedávame prevažne 5x denne) :

Ak máš rada jednoduchosť a sladké, budeš sa tešiť aj na toto

Ďalšou z výhod, ktoré tento program prináša, aby aj tvoja cesta k výsledku bola jednoduchšia a zároveň zdravšia, je vyvážené jedlo vo forme nutričného koktejlu v cene programu (sama ho milujem a používam už vyše 16 rokov).

 • nemusíš premýšľať, čo si pripraviť na raňajky alebo večeru tak aby ti to chutilo a zároveň to bolo vhodné pri chudnutí (a dostaneš aj tipy na rôzne varianty a možnosti prípravy).
 • Šetríš aj čas, keďže príprava je do minútky a vypiť ho vieš aj po ceste do práce či na ihrisko s dieťaťom ak nestíhaš.
 • S týmto jedlom máš istotu, že tvoje telo dostáva všetky potrebné živiny, ktoré podporujú tvoje zdravie a pomáhajú ti na ceste k tvojmu vysnívanému telu - dostatok bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov. Je vegánske, bezlepkové, bez umelých príchutí a hlavne naozaj dobre chutí - sama si vyberieš tú svoju príchuť 🙂 .

"V programe som začala chápať, ako uplatňovať v stravovaní kalorický deficit a stravovanie veľmi zjednodušujú koktejlíky."

Zuzka, zdravotná sestra

*Výsledky na tejto stránke sú od klientiek z nášho online programu s ich súhlasom ako ukážka toho, čo môže človek pri spolupráci so mnou dosiahnuť.

“Moje stravovanie bolo biedne a cez deň veľmi rozhádzané... Moniku sledujem už dlhšie, tak som sa jej ozvala. Dala som si totiž cieľ zapnúť moju motorkársku bundu, s ľahkosťou sadnúť za môjho Maja na našu novú motorku a ísť za zážitkami.

A samozrejme chcem nosiť moje obľúbené rifle a tričká, bez toho aby mi trčali kúpacie kolesá a nechcem jojkať pri každom pohybe…

V programe som začala chápať, ako uplatňovať v stravovaní kalorický deficit a vďaka Monike a Tiborovi som si dosť vecí uvedomila.

V podstate mi stravovanie veľmi zjednodušujú koktejlíky. Riešim tak len obedy - dá sa vybrať z množstva Monikiných receptov, no a olovranty sa dajú fakt rýchlo zbúchať a spapkať čiže mi to dosť uľahčilo moje varenie a chystanie jedla.

Cítim sa lepšie, som spokojná, hrdá na seba a už zapnem aj tú bundu. Ani sa mi veriť nechce, že to šlo tak super.”

ČO JE SÚČASŤOU PROGRAMU ?

 • VZOROVÝ JEDÁLNIČEK (prispôsobený na mieru)
  Kaloricky prispôsobený na mieru tvojmu výsledku, ktorý ti postupne prispôsobíme podľa tvojich chutí a potrieb. Nečakaj striktný zoznam presných jedál na každý deň - stačí dodržiavať základné zásady a čo ješ si vyberáš sama (či už z našich receptov, alebo aj iné jedlá, ktoré sa hodia do režimu - čo si spolu prejdeme).
 • 2 BALENIA VYVÁŽENÉHO JEDLA (vegánske, bezlepkové - 42 PORCIÍ)
  Budeš mať odo mňa na celú dobu 21 dní vyššie spomínané vyvážené jedlo vo forme nutričného koktejlu, z ktorého si budeš pripravovať svoje rýchle, výživné a nízkokalorické raňajky a večere (alebo ako iný chod podľa dohody). Sú to 2 balenia, takže to môžu byť 2 rôzne príchute (na výber z 8 príchutí). Nie je problém doručenia aj v rámci zahraničia.
 • RÝCHLE JEDNODUCHÉ RECEPTY PRE INŠPIRÁCIU
  Nechaj sa inšpirovať novými receptami, ktoré sú nielen rýchle a jednoduché na prípravu, ale sú aj chutné - vrátane sladkých pokušení.
 • KRÁTKE ONLINE CVIČENIA (aj záznamy)
  Môžeš využívať tiež naše krátke 10-20 minútové efektívne cvičebné videá štyrikrát týždenne z pohodlia domova ktoré sú navrhnuté tak, aby priniesli výsledky bez potreby trávenia času v posilňovni.
 • VZDELÁVACIE WEBINÁRE
  Dozvieš sa podstatné veci o stravovaní a o tom, čo je skutočne dôležité pre tvoju postavu a zdravie (ale aj zdravie tvojej rodiny) prostredníctvom našich nových jednoducho pochopiteľných videí.
 • OSOBNÁ A SKUPINOVÁ PODPORA
  Na tejto ceste už nebudeš sama. Okrem individuálnej podpory, kde ti nastavíme a prispôsobíme režim na mieru a budeš mať možnosť kedykoľvek sa pýtať a dostávať spätnú väzbu, získaš aj prístup do našej špeciálnej uzavretej skupiny, kde nájdeš aj podporu a motiváciu od žien s podobnými cieľmi.
 • ZAMERANIE NA PRÍSTUP A MYSELNIE - Nastav sa na úspech
  Skvelou novinkou je, že tento program sa zameria viac aj na tvoj prístup k sebe, k chudnutiu a tvoje presvedčenia, čo je kľúčové pre trvalý úspech. Odhalíme ti, ako tvoj prístup k chudnutiu ovplyvňuje tvoje výsledky a ako výsledok môžeš nielen dosiahnuť, ale si ho aj udržať. Nemusíš sa viac spoliehať len na pevnú vôľu...
 • ODMERKA A DOPRAVA KURIÉROM K PROGRAMU ZADARMO
  Kuriér DPD ti doručí balíček na adresu, na ktorej sa dohodneme (aj v zahraničí) a odmerka sa ti zíde, aby si nemusela vážiť koľko je jedna porcia 🙂 .

TOTO VŠETKO ZÍSKAŠ ZA 159€

CHCEŠ ÍSŤ DO TOHO A MAŤ SVOJ VÝSLEDOK ?

Jednoducho vyplň formulár (po kliknutí na tlačidlo chcem schunúť), ktorý slúži na krátku bezplatnú vstupnú telefonickú/online konzultáciu, kde si prejdeme tvoje aktuálne stravovanie, fungovanie, či prípadné intolerancie, poviem ti, ako by to u teba vyzeralo a čo môžeš očakávať a na základe toho mi povieš, či do toho spolu ideme.

A MÁM TU PRE TEBA EŠTE ĎALŠIE BONUSY

1. PLÁNOVAČ ÚSPEŠNÉHO CHUDNUTIA

Vznikol ako podpora pre správne nastavenie na ceste za tvojim cieľom a je v elektronickej forme vo formáte PDF (ideálne na vytlačenie).

 • Uľahčí ti plánovanie jedálnička na každý týždeň + zhodnotenie týždňa
 • Obsahuje dôležité vstupné úlohy na vypracovanie pre správne nastavenie tvojej hlavy.

2. PODPORNÉ ZVUKOVKY

Jednoducho a v skratke ti odovzdám rôzne myšlienky a uvedomenia formou hlasových správ si ich môžeš vypočuť kedykoľvek, kdekoľvek a vieš sa k nim vracať.

Témy, ktoré som zatiaľ zaradila boli napríklad - Zmena normy (presvedčenia a zvyky), Ako sa so sebou rozprávame, Keď mi zvýši čas, Nutričná hustota jedla ... Už ich máme vyše 15.

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné."

Lucka, mamina 2 detí

*Výsledky na tejto stránke sú od klientiek z nášho online programu s ich súhlasom ako ukážka toho, čo môže človek pri spolupráci s nami dosiahnuť.

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva.

Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja aj manžel milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme.

Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetko a že som konečne sama so sebou spokojná ."

Ako môžeš začať s nami v programe aj ty ?

1. Vypíšeš si prihlasovací formulár so základnými otázkami o tvojom stravovaní a cieli (nájdeš ho nižšie keď klikneš na tlačidlo "chcem schudnúť a zlepšiť si postavu") a slúži ako nezáväzná rezervácia miesta v tomto 21 dennom online programe. Zabezpečí ti krátku bezplatnú vstupnú konzultáciu, ktorú absolvuješ ešte pred začiatkom programu - ohľadom termínu sa ti ozvem na kontakt, ktorý zanecháš vo formulári.

2. Absolvuješ vstupnú online/telefonickú konzultáciu - na nej si prejdeme tvoje aktuálne stravovanie a to, ako by vyzeral v programe tvoj režim a jedálniček + odporúčania pre ešte lepší výsledok + tvoje otázky. Až na základe toho sa sama rozhodneš, či do toho ideš - bez akéhokľvek presviedčania. Bez tejto konzultácie sa preto nie je možné programu zúčastniť.

3. Členské sa platí až keď sa na spolupráci dohodneme na konzultácii a následne pred začiatkom programu dostávaš kuriérom koktejly (+ prípadne niečo naviac podľa dohody na konzultácii) a online ti posielam jedálniček a pozvánku do uzavretej facebook skupiny, kde budeš mať k dispozícii aj ďalšie materiály a cvičenia.

Online program "Nové telo vo výstavbe" je aj pre teba, ak túžiš po jednoduchom, no zároveň chutnom a zdravšom stravovaní, máš rada sladké a chceš viac ako len “diétu“. Chceš konečne pochopiť, čo potrebuješ zmeniť a ako sa nastaviť, aby si si výsledok aj udržala a zároveň chceš mať pocit, že na to nie si zas sama.

Budeš mať otázky? Môžeš sa pýtať. Budeš mať nejaký problém? Budeme spolu pracovať na jeho vyriešení. Budeš strácať motiváciu? Stačí mi napísať. V programe bude preto vždy len toľko ľudí, koľkým sa viem naozaj osobne venovať.

SI ROZHODNUTÁ SCHUDNÚŤ ?

Prihlás sa a poď zmeniť svoje stravovanie a telo už teraz. Jednoducho klikni na tlačidlo chcem sa prihlásiť a rezervuj si tak svoje miesto v programe.

ČLENSKÉ JE 159€ - zahŕňa aj 2 balenia nutričného koktejlu (2 jedlá denne na 21 dní) spolu s kuriérom a odmerkou + stravovanie, online materiály, podpora a cvičenia.

 • 2 jedlá denne na 21 dní vo forme nutričného koktejlu + odmerka,
 • inšpirácia na jednoduché chutné recepty,
 • doprava kuriérom,
 • moja online podpora,
 • vzdelávacie videá,
 • pravidelné krátke online cvičenia,
 • zameranie na prístup a myslenie,
 • členstvo v uzavretej skupine na facebooku, kde sa to všetko deje,
 • bonusový plánovač,
 • bonusové zvukovky.

ČO ŤA EŠTE MÔŽE ZAUJÍMAŤ?

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Samozrejme si pripravuješ a vyberáš z receptov tie, ktoré ti vyhovujú, alebo môžeš skúšať niečo nové a rozšíriť si jedálniček o nové potraviny a chute ako mnohé klientky. Môžeš sa ma prípadne sa opýtať na inú alternatívu a variť samozrejme aj niečo iné (ak nevieš, či je to vhodné, tak mi len napíšeš).

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny beztukový ani nízkosacharidový režim, žiadne obmedzené časy na jedenie, ani hladovka. Práve naopak, ide o pravidelné vyvážené stravovanie akurát s trochu nižším príjmom tukov. No samozrejme ak máš nejaký zdravotný problém, neváhaj sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku konzultácie (je to aj jedna z otázok v online formulári). Koktejly sú dokonca vhodné aj pre vegánov a celiatikov, nie sú vhodné akurát pre ľudí, ktorý nemôžu sójovú bielkovinu. A ku kojeniu - sama som mala toto stravovanie popri kojení a tento program už absolvovalo mnoho kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka spomínanému nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj pri kojení (čo bolo skoro 2,5 roka).

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní vieš nosiť vlastné alebo si môžeš vybrať nízkotučnejšiu verziu z jedál v práci. Stačí to len spomenúť v konzultácii a niečo spolu vymyslíme :). Vždy je to len o tom, že kto chce, hľadá riešenia...

Čo bude po skončení 21 denného programu?

Ak budeš chcieť a bude ti to vyhovovať, pokračujeme v spolupráci aj v ďalších kolách ako s babami, ktoré majú tie najlepšie výsledky. Naučíš sa aj, čo neskôr robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy. Mojim cieľom je, aby si sa naučila postupne sama zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby ste si každá časom vedela nastaviť vhodný jedálniček viac menej sama. Preto sa zameriavame aj na vzdelávanie.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientiek hovorím - áno. Už sa mi pár krát stalo, že mi baba neskôr povedala, že si myslela, že to stačiť nebude a neskôr bola prekvapená, že s tým nemala žiadny problém. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny + vláknina, vitamíny a minerály. Niekomu môže pár dní trvať, kým si telo zvykne na zmenu - hlavne ak sa jedlo veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Každé telo je iné, no väčšina klientiek to má úplne v pohode už od začiatku a práve si túto zmenu dosť chvália 🙂 .

Musím počas programu aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite odporúčam (je aj súčasťou nášho programu), no ak ti to zdravotný stav neumožňuje, alebo si na to momentálne naozaj nevieš vyhradiť čas, cvičiť samozrejme nemusíš - prípadne len to, čo máš povolené. Ak s nami ale cvičiť budeš, uvidíš, ako sa ti zlepší kondícia a budeš mať zo seba postupne stále lepší pocit 🙂 .

ČLENSKÉ JE 159€ - zahŕňa aj 2 balenia nutričného koktejlu (2 jedlá denne na 21 dní) spolu s kuriérom a odmerkou + stravovanie, online materiály, podpora a cvičenia.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, neváhaj sa pýtať - napíš mi na monika@spolutodame.sk .